Jump to content

Registrirajte se, kako bi mogli čitati i pisati po cijelom forumu. Postanite dio najuspješnije kladioničarske ekipe i već danas počnite zarađivati!

Photo

Internet klađenje na hrvatskim kladionicama

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 picek10

picek10

****SD junior****

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 921 posts

Posted 08 June 2010 - 03:46 PM

zasada su Supersport i Fortuna najavile da krecu s projektom online klađenja...navodno će biti kartice za igrače na koje uplatiš novac, tj na koji sjeda dobitak i s njim raspolažeš...a uplate i isplate u poslovnicama...

ima li još kakvih informacija... :bye1:
KAKAV SI TI BIL IGRAČ !!! IMAL SI ŠUT, IMAL SI PREGLED IGRE, SVE SI IMAL BOKTEJEBO...MOGEL SI BIT NAJBOLJI IGRAČ U EUROPI ...

#2 Leeds Utd

Leeds Utd

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,577 posts

Posted 08 June 2010 - 04:40 PM

zasada su Supersport i Fortuna najavile da krecu s projektom online klađenja...navodno će biti kartice za igrače na koje uplatiš novac, tj na koji sjeda dobitak i s njim raspolažeš...a uplate i isplate u poslovnicama...

ima li još kakvih informacija... :bye1:

To s karticama bi bilo fenomenalno da je tako :tzare:
“S novcem si zmaj, bez novca crv. Bolje je da ti zavide, nego da te sažaljevaju.” - Herodot

#3 Bikkojisjedi

Bikkojisjedi

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 17 posts

Posted 08 June 2010 - 08:59 PM

To s karticama bi bilo fenomenalno da je tako :tzare:

Šta Vas zanima, najdraži forume?

#4 petar86

petar86

**SD pionir**

• Members
  • PipPipPip
  • 525 posts

Posted 08 June 2010 - 11:42 PM

Šta Vas zanima, najdraži forume?

kad kreće online klađenje u ifortune i ss-a??? :naughty:

HAJDUK SPLIT

....i kad gube i kad tuku....

#5 Bikkojisjedi

Bikkojisjedi

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 17 posts

Posted 09 June 2010 - 07:04 AM

kad kreće online klađenje u ifortune i ss-a??? :naughty:

Uskoro :blink: , šalim se... u interesu je svima da se krene što prije, ali tu su tehnički problemi koji nisu s strana kladionica, tako kad se to rješi... najvjerovatnije ovaj tjedan...

#6 Bikkojisjedi

Bikkojisjedi

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 17 posts

Posted 12 June 2010 - 06:08 AM

Uskoro :blink: , šalim se... u interesu je svima da se krene što prije, ali tu su tehnički problemi koji nisu s strana kladionica, tako kad se to rješi... najvjerovatnije ovaj tjedan...

Krenulo!
Iskoristite bonus na prvi depozit do 1 000kn, odličan live, največe razrade na SP Africa 2010 s mogučnošću kombiniranja razrada istog susreta,
3 nagradne igre, 1 na webu 2 po poslovnicama u toku SP
SP expert s ukupnim Jackpotom 250 000 kn
Favorit specijal, svakog dana 10 utakmica s največim tečajem u Hrvatskoj + ostale standardne promocije Fortune(kupovanje bonusa koji vrijedi cijeli dan za sve uplaćene listiće, sretni gubitnik, zamjena za FK poklone.......)
Zvuči kao reklama, ali su stvarno dobre ponude Fortune za kladitelje. pogledajte i izaberite što Vam odgovara

#7 Gandalf

Gandalf

*****VIP ÄŚLAN*****

• Super Moderator
  • 11,391 posts

Posted 14 June 2010 - 08:13 PM

Krenulo!
Iskoristite bonus na prvi depozit do 1 000kn, odličan live...

Imam ogromno iskustvo u klađenju na internetu i ovo što nude hrvatske kladionice je nula od onog što se nudi na poznatim on-line kladionicama. Klađenje on-line na hrvatskim kladionicama su tek "prvi mačići", a zna se kako ide poslovica o njima...
Ne kažem da ono u budućnosti neće biti bolje i prerasti u nešto vrijedno pažnje i respekta, ali ovo što se trenutno nudi je mizerno.
Jedina prednost je to što se ne mora više hodati do poslovnica, nego listić možeš uplatiti doma i kad god hoćeš. Sve drugo nije vrijedno spomena.
A što se tiče toliko opjevanog bonusa kod Fortune, to je u principu smiješan bonus i bolje mi je osobno kad netko ne nudi ništa, nego kad ti nudi "mačka u vreći".
Kod nas je vrlo važno biti u nečem prvi, ali zašto se uvijek pretežno natječemo tko će biti najbolji u gluposti?
Bonus se mora okrenuti 6 puta na @6.00, prije bilo kakve isplate sredstava s korisničkog računa !!!!!!?????? :lolcina: :lolcina: :lolcina: :lolcina: :lolcina: :lolcina:
Tek za usporedbu, bonus(ako me još dobro služi pamćenje) kod Bettsona se mora okrenuti 3 puta na @1.30, kod Expekta 5 puta na @1.50, bwina 3 puta na @1.50, Bet-at-homea 5 puta na @1.50, Beta365 3 puta na @1.50, a najrigorozniji zahtjevi okretanja bonusa traže da se bonus okrene 5 puta na @2.00...
I onda Fortuna "velikodušno" ponudi bonus po gore navedenim uvjetima...

Odličan live??
Ako zaista nekog zanima što je to doslovno ODLIČAN LIVE neka posjeti Bet365, unibet ili bwin(na kojem IMHO live jedino i vrijedi)... ;)

A širina ponude domaćih i on-line kladionica je također nemjerljiva u bilo kom pogledu(čak i Bet-at-home, koji je IMHO najgora on-line kladionica je par svjetlosnih godina ispred bilo koje domaće)...

userbar_supertipster_expekt.png 11/09., 04/10., 03/11.

Od tad' je prošao vek ili dva...
Javi se retko... ponekom kartom...
...i 'ko zna gde je?
...ne Ĺľelim da zna, koliko ÄŤeznem za dalekim martom...
kad sam je poljubio prvi put...

#8 joxong

joxong

***SD kadet***

• Members
  • PipPipPipPip
  • 239 posts

Posted 15 June 2010 - 10:23 PM

ono je očito bila nekakva reklama jer taj bonus u fortuni je u najmanju ruku smiješan i nitko tko je pri zdravoj pameti ga neće koristiti

#9 SuperBart

SuperBart

***SD kadet***

• Members
  • PipPipPipPip
  • 256 posts

Posted 16 June 2010 - 09:44 AM

ono je očito bila nekakva reklama jer taj bonus u fortuni je u najmanju ruku smiješan i nitko tko je pri zdravoj pameti ga neće koristiti

Onda ja nisam pri zdravoj pameti...

#10 joxong

joxong

***SD kadet***

• Members
  • PipPipPipPip
  • 239 posts

Posted 16 June 2010 - 01:50 PM

Onda ja nisam pri zdravoj pameti...

dobro , malo sam pretjerao ali bonus bi trebao biti nešto što će privući igrače a ne vjerujem da će ga puno ljudi iskoristiti
6 puta okrenuti na @6 je stvarno pretjerivanje
sretno s okretanjem :)

#11 kaj_znachi

kaj_znachi

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 7 posts

Posted 17 June 2010 - 08:49 PM

dobro , malo sam pretjerao ali bonus bi trebao biti nešto što će privući igrače a ne vjerujem da će ga puno ljudi iskoristiti
6 puta okrenuti na @6 je stvarno pretjerivanje
sretno s okretanjem :)

ak pogodiš 1 od 6 puta recimo da si prebacil novčeke na svoj račun, ili se možda varam ???

#12 Gandalf

Gandalf

*****VIP ÄŚLAN*****

• Super Moderator
  • 11,391 posts

Posted 18 June 2010 - 08:19 PM

ak pogodiš 1 od 6 puta recimo da si prebacil novčeke na svoj račun, ili se možda varam ???

Varaš se... Jel čim si promašio 1.put izgubio si bonus, zar ne??

userbar_supertipster_expekt.png 11/09., 04/10., 03/11.

Od tad' je prošao vek ili dva...
Javi se retko... ponekom kartom...
...i 'ko zna gde je?
...ne Ĺľelim da zna, koliko ÄŤeznem za dalekim martom...
kad sam je poljubio prvi put...

#13 Babut40

Babut40

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 16 posts

Posted 20 June 2010 - 03:31 PM

Nije valjda da moraš staviti 1000 kn (ili iznos cilog bonusa) na tečaj šest? Jer ako je to istina, onda je ovo najdebilniji bonus ikad. Ako sam ja dobro shvatija, šoldi s računa su ti blokirani (ne možeš ih isplatiti) dok 1000 kn nisi okrenija na tečaj šest, s tim da nije bitno oće li to biti 10 listova po 100 kn na tečaj šest, ili dva lista s ulogom 500 kn na tečaj šest. Ispravite me ako griješim...

#14 petar86

petar86

**SD pionir**

• Members
  • PipPipPip
  • 525 posts

Posted 21 June 2010 - 07:43 AM

Nije valjda da moraš staviti 1000 kn (ili iznos cilog bonusa) na tečaj šest? Jer ako je to istina, onda je ovo najdebilniji bonus ikad. Ako sam ja dobro shvatija, šoldi s računa su ti blokirani (ne možeš ih isplatiti) dok 1000 kn nisi okrenija na tečaj šest, s tim da nije bitno oće li to biti 10 listova po 100 kn na tečaj šest, ili dva lista s ulogom 500 kn na tečaj šest. Ispravite me ako griješim...

Majstore nije tisuću kuna, nego šest puta po tisuću tj šest tisuća na min @6!! :dance8:

Možeš igrati i 600 listića po 10 kn ali min kvota na svakom mora biti 6 da bi se računalo za proigravanje...

Mislim da će 0,01% ljudi koji uzmu taj bonus uspjeti tu ista zaraditi, ostalih 99,99% će izgubiti sve :bag:

HAJDUK SPLIT

....i kad gube i kad tuku....

#15 kaj_znachi

kaj_znachi

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 7 posts

Posted 23 June 2010 - 03:53 PM

Majstore nije tisuću kuna, nego šest puta po tisuću tj šest tisuća na min @6!! :dance8:

Možeš igrati i 600 listića po 10 kn ali min kvota na svakom mora biti 6 da bi se računalo za proigravanje...

Mislim da će 0,01% ljudi koji uzmu taj bonus uspjeti tu ista zaraditi, ostalih 99,99% će izgubiti sve :bag:

tak je , u pravu si !
Zvao sam ih , trebaš potrošiti 6k kuna u roku godinu dana na tečaj 6 (nebitno kroz koliko uplata )
ustvari dali su bonus sami sebi !!!

#16 marin_

marin_

*SD limač*

• Members
  • PipPip
  • 122 posts

Posted 15 November 2010 - 03:45 PM

kakva su vam iskustva s iFortunom i lutrijom ??

mislim otvorit racun u fortune samo radi košarkaša kojima cesto znaju falit granice i live-a, a ti bonusi me niti 2% ne zanimaju :no2:

o lutriji se najmanje prica :wacko: imali ko uopce racun tamo, i kakva su vam iskustva, kako ide isplata, uplata...... :bye1:

#17 kaj_znachi

kaj_znachi

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 7 posts

Posted 16 November 2010 - 04:05 PM

kakva su vam iskustva s iFortunom i lutrijom ??

mislim otvorit racun u fortune samo radi košarkaša kojima cesto znaju falit granice i live-a, a ti bonusi me niti 2% ne zanimaju :no2:

o lutriji se najmanje prica :wacko: imali ko uopce racun tamo, i kakva su vam iskustva, kako ide isplata, uplata...... :bye1:

lutrija je OK
jako pregledna stranica,kupiš bon u poslovnici isam si ga ukucaš na račun...
ono kaj me smeta kod njih da nemreš uplatit između 23h i 07 ujutro ???
..kaj se tiče fortune oni malo kompliciraju,regaš se pa ti pošalju poštom kartcu, pa onda s karticom uplatiš u poslovnici,(a dosta mi se čini nepregledna stranica)
nisam još igrao samo sam se regal (intersantni su mi ovi siistemi po grupama)
kaj još,favorit mi se je uvijek kilavo učitavao a čini mi se da se i lutrija usporila od kad imaju online klađenje
eto

#18 marin_

marin_

*SD limač*

• Members
  • PipPip
  • 122 posts

Posted 16 November 2010 - 06:03 PM

lutrija je OK
..kaj se tiče fortune oni malo kompliciraju,regaš se pa ti pošalju poštom kartcu, pa onda s karticom uplatiš u poslovnici,(a dosta mi se čini nepregledna stranica)
kaj još,favorit mi se je uvijek kilavo učitavao a čini mi se da se i lutrija usporila od kad imaju online klađenje
eto

veliki minus lutrije je ova nemogucnost uplate nakon 23 sata :jelen: al svejedno uskoro otvorim racun kod njih

a sta se tice fortune nju cu ipak priskocit, jer niti jednu pozitivnu rijec o njima nisam nacuo :bag:

zahvaljujem na informacijama :bye1:

e da, jedino dobro sta fortuna ima je kladjenje priko moba sta mi se jako sviđa, nadam se da ce i ostali lokalci sljedit taj primjer :cheer:

Edited by marin_, 16 November 2010 - 06:05 PM.

#19 Zagy-ni-me

Zagy-ni-me

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 51 posts

Posted 16 November 2010 - 08:07 PM

Ja uplatio u petak u supersport novce, i pošto je uplata bila popodne novci su mi sjeli tek u ponedjeljak oko 13h. Jako loše je to, trebali bi uvest neki način da ti novci sjednu isti čas ili barem drugi dan, jer ovdje je skoro 3 dana prošlo dok sam dočeko novce :jelen:

#20 SuperBart

SuperBart

***SD kadet***

• Members
  • PipPipPipPip
  • 256 posts

Posted 17 November 2010 - 11:35 AM

lutrija je OK
eto

Možeš uplatiti novce i bez kartice... imaš 10 kn bonusa bez uvjeta(samo za nove članove)itd.... ima super stvari.....
Minus su nešto niže kvote

Ja uplatio u petak u supersport novce, i pošto je uplata bila popodne novci su mi sjeli tek u ponedjeljak oko 13h. Jako loše je to, trebali bi uvest neki način da ti novci sjednu isti čas ili barem drugi dan, jer ovdje je skoro 3 dana prošlo dok sam dočeko novce :jelen:

Ovo ti nema veze s kladionicom, nego isključivo s bankom, obradu transakcija ti banke vikendom ne rade(na ovaj način). U SS nemaju kartičnih uplata(novac ti sjedne isti čas), te je to veliki minus za njih...Lutrija i Fortuna imaju kartične uplate. Možeš uplatiti novac u poslovnici, što ti je najsigurnije...

SS je po meni najlošije rješio internet klađenje, Fortuna najbolje i nude najviše(ostalih stvari), Omjer kvota/kvaliteta je po meni Lutrija najbolja...

0 član/ova prati temu

0 members, 0 guests, 0 anonymous users