Jump to content

Registrirajte se, kako bi mogli čitati i pisati po cijelom forumu. Postanite dio najuspješnije kladioničarske ekipe i već danas počnite zarađivati!

Photo

Koju on-line kladionicu najčešće "posjećujete"?

• Please log in to reply
72 replies to this topic

Poll: U kojim on-line kladionicama koje SD preporučuje imate otvoren račun? (113 member(s) have cast votes)

Otvoren račun/e imam u sljedečim kladionicama...

1. Voted Unibet (34 votes [13.99%])

Percentage of vote: 13.99%

2. Voted Bwin (51 votes [20.99%])

Percentage of vote: 20.99%

3. Voted Sportingbet (16 votes [6.58%])

Percentage of vote: 6.58%

4. Voted Expekt (53 votes [21.81%])

Percentage of vote: 21.81%

5. Voted Bet-at-home (41 votes [16.87%])

Percentage of vote: 16.87%

6. Voted Gamebookers (24 votes [9.88%])

Percentage of vote: 9.88%

7. Ne kladim se on-line (9 votes [3.70%])

Percentage of vote: 3.70%

8. Ne kladim se u ponuđenim kladionicama (15 votes [6.17%])

Percentage of vote: 6.17%

Glasaj Guests cannot vote

#1 Legy

Legy

*****SD prvotimac*****

• Root Admin
  • 37,222 posts

Posted 27 May 2007 - 03:04 PM

Pokrečem malu anketicu da vidim koliko članova "iskorištava" ili je iskoristilo pogodnosti kladionica koje SD promovira na svojim stranicama?
Molim Vas da obrazložite svoje glasove... :bye1:

A ukoliko se još ne kladite on-line svoje račune možete otvorit putem bilo kojeg bannera ili dolje navedenih linkova...i zgrabite neponovljive BONUSE koje vam samo SD pruža....

Expekt - 100% bonusa na prvu uplatu...račun možete OVDJE otvoriti!

Sportingbet - do 100e bonusa na prvu uplatu...račun možete OVDJE otvorit!

Gamebookers - do 20e bonusa na prvu uplatu...račun možete OVDJE otvorit!

UNIBET - do 30e bonusa na prvu uplatu...svoj račun možete OVDJE otvoriti!

Bwin - do 30e bonusa na prvu uplatu...račun možete OVDJE otvorit!

Bet-at-home - trenutno se odvija velika nagradna igra za nove korisnike...otvori račun OVDJE i saznaj više!
CHEERS!

#2 inter

inter

**SD pionir**

• Members
  • PipPipPip
  • 610 posts

Posted 27 May 2007 - 05:29 PM

Na svim imam račun(na Unibetu trenutno bez love) :naughty: :naughty:

#3 Legy

Legy

*****SD prvotimac*****

• Root Admin
  • 37,222 posts

Posted 28 May 2007 - 10:18 AM

Zar se samo on-line :wacko: ;)
...uskoro uvodimo novu kladionicu na naše stranice, pa nam je bitno da vidimo što mislite o kladionicama koje nudimo na našim stranicama...
CHEERS!

#4 RIboy

RIboy

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,270 posts

Posted 28 May 2007 - 12:41 PM

Unibet i Expekt su OK klade i sa njima ima lijepa iskustva, ali BWin :wacko: - sve je dobro dok im ne probas skinut pare s racuna, onda krecu svakakve peripetije :jelen: :jelen:

Edited by RIboy, 28 May 2007 - 12:41 PM.

MSN: Riboy_HR@hotmail.com

#5 kizo63

kizo63

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 25 posts

Posted 27 July 2007 - 11:37 PM

UNIBET

Bwin

Sportingbet

Bet-at-home

te još neke koje ne surađuju (za sada) sa SD-om.. Bwin mi je bio prva net-klada pa sam nekako vezan uz njih ali jako ograničavaju ulog nakon par lijepih dobitaka :angry2:
nekada sam hranio kladionicu, sad ona hrani mene:-)

što više analiziraš.. jače te lupi slučajnost:-)

#6 kizo63

kizo63

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 25 posts

Posted 27 July 2007 - 11:58 PM

http://qwer-betting.blogspot.com/

na ovom blogu svaki dan se objavljuju dva koda za bonus 5 eura bez uplate u Bet-at-home.. naravno ako nemate račun.. otvorite ga preko linka na SD-u :naughty:
nekada sam hranio kladionicu, sad ona hrani mene:-)

što više analiziraš.. jače te lupi slučajnost:-)

#7 Phantom

Phantom

*****VIP ÄŚLAN*****

• Moderator
  • 2,649 posts

Posted 01 October 2007 - 07:41 AM

Moj savjet kladionica koje svakako bi bilo dobro imati u izboru: Pinnaclesports, Bet365, Centrebet, 5dimes, Canbet.

I jedan savjet: Firma koja preuzela GameBookers je u velikim financijskim problemima pa ionako se kladionica pogoršala i ne bi je savjetovao.

Pozdrav :bye1:
13.8.1933 - 29.11.2009 R.I.P!!! 14.8.1928 - 28.5.2006 R.I.P!! 30.5.2009 R.I.P!
En Klub, Ena ÄŚast!!! Posted Image

#8 Palermo

Palermo

*****VIP ČLAN*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16,382 posts

Posted 01 October 2007 - 08:27 AM

I jedan savjet: Firma koja preuzela GameBookers je u velikim financijskim problemima pa ionako se kladionica pogoršala i ne bi je savjetovao.

Znači, da dižem novac dok još mogu. :blink:

Inače, po meni najbolje dve kladionce su one koje je i Phantom naveo kao prve dve - Pinnacle Sports i Bet365. Makar po ponudi koju imaju. Pinnacle je strogo profesionalna kladionica i tamo obično igraju "veliki" igrači. Minimalni ulog je 50€, bonusi su ogromni, ali na ogromne uplate, što u principu ovde niko ne čini. Zato ove druge kladionice lakše privlače nove članove, jer nude bonuse i do 100%, ali sa ograničenim ulozima do, maksimalno 40€ koliko je meni poznato.
Što se tiče azijskog hendikepa i američkih sportova, Pinnacle je neprevazidjen. Bet365 ima izuzetno raznovrsnu ponudu, a posebno za baseball.

Bwin ima najraznovrsniju ponudu. Zaista, kod njih možete igrati sve i svašta. Nemam nikakvo iskustvo sa isplatama kod njih, jer i ono što sam imao na računu, to sam izgubio. Postoji priča da su nezgodni kod isplata, ali na kraju ipak plate, što je možda i znak da vide računa da pare ne odu na pogrešnu adresu. Možda...

Bet-at-home ima simpatičnu ponudu i veom interesantnu nagradnu igru - svaki dan neko dobija 50€, po metodi slučajnog izbora, pod uslovom da se taj dan uloguje. Ukoliko to ne učini, onda se tih 50€ prenosi na sledeći dan. Trenutno je taj iznos narastao na 2.450 €!!!!! Ne pamtim kad je bio toliki iznos još od uvodjenja ove nagrade. Registracija je, naravno, besplatna: http://www.bet-at-ho....aspx?aid=20626

Unibet, takodje ima simpatičnu ponudu, a mislim i da su korektna kladionica. Prednost je što bez problema možete prebaciti novac sa virtuon kartice i kroz par minuta je na vašem Unibet računu.
- ▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀ПАРТИЗАН▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓

- Pravi put do otkrića nije u traženju novih prostora, nego u gledanju drugim očima.

- Kada veliki padnu - mali, nemoćni i zli izadju da se vesele, ograničeni svojom bedom, čini im se da su sada oni bliže vrhu.

#9 Phantom

Phantom

*****VIP ÄŚLAN*****

• Moderator
  • 2,649 posts

Posted 01 October 2007 - 09:06 AM

Samo odgovor u vezi sa Pinnaclesportsom. Koliko mi je poznato imaju 10% bonusa do maksimalno 400 € bonusa. Najbolja ponuda uz onu od Canbeta. Ali i Bet365 nudi 15% mislim negdje do 300 €.

#10 ichiro

ichiro

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 39 posts

Posted 01 October 2007 - 01:48 PM

Nisam se dosad kladio online ali zelim da probam. Ono sto mi je jedino bitno jeste na kojoj online kladionici je najlakse podici novac. I da... kako otvoriti racun? Kartica?
Partizan

Everton

#11 MAXIMUS

MAXIMUS

*****VIP ÄŚLAN*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,423 posts

Posted 01 October 2007 - 02:19 PM

Expekt :cheer: :cheer:

#12 popsi

popsi

**SD pionir**

• Members
  • PipPipPip
  • 449 posts

Posted 01 October 2007 - 03:19 PM

Moj glas ide Expektu. Odusevila me je podrska gde sam istog dana dobijao odgovore na moje e-mailove a toliku ljubaznost nisam davno video (a cela prica se vrtela oko isplate). Stvarno sve pohvale, odigrao sam i njihov rulet gde sam uleteo 7e i digao 60e...kako sam se smejao kako me je islo...a ja amaterski igrao ali sam stao kad sam procenio da je dosta i da cu ako nastavim dalje sve izgubiti. Sve redje koristim zemaljske kladionice.

#13 ichiro

ichiro

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 39 posts

Posted 01 October 2007 - 04:02 PM

Hm hvala

kad se probam regovati javi mi ovo Adresa stanovanja ne može sadržavati znak " a uopste nema tog znaka. Jel mogu uplatiti pare na ziroracun a ne preko kartice? Help? Smorile su me kladionice u koje moram ici
Partizan

Everton

#14 popsi

popsi

**SD pionir**

• Members
  • PipPipPip
  • 449 posts

Posted 01 October 2007 - 04:49 PM

Hm hvala

kad se probam regovati javi mi ovo Adresa stanovanja ne može sadržavati znak " a uopste nema tog znaka. Jel mogu uplatiti pare na ziroracun a ne preko kartice? Help? Smorile su me kladionice u koje moram ici

Koliko znam uplatu mozes izvrsiti i sa svog deviznog racuna, ne moras sve preko kartice. Ali onda ti isplata ide isto na devizni racun.
A za adresu proveri kako si tastaturu podesio, stavi englesku...izbaci č,ž,ć..., ja sam stavio ime mog mesta bez slova sa kvacicom i sve je ok.

#15 ichiro

ichiro

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 39 posts

Posted 01 October 2007 - 05:12 PM

A odakle meni devizni racun :angry2: salim se, hvala. Sad cu videti kako dalje

EDIT: evo sad pogledah, izbacio mi neke banke ali nema Srbije nigde :( hm bas gadno, ne kapiram

Edited by ichiro, 01 October 2007 - 05:17 PM.

Partizan

Everton

#16 Phantom

Phantom

*****VIP ÄŚLAN*****

• Moderator
  • 2,649 posts

Posted 10 October 2007 - 11:11 PM

A odakle meni devizni racun :angry2: salim se, hvala. Sad cu videti kako dalje

EDIT: evo sad pogledah, izbacio mi neke banke ali nema Srbije nigde :( hm bas gadno, ne kapiram

Moj savjet je, da ako imaš mogučnost u Srbiji dobiti neku debet kreditnu karticu, da upotrebiš ovakvav način ulate. Inače paysafecard.

#17 Guest_neznalica_*

Guest_neznalica_*
  • Guests

Posted 14 December 2007 - 01:31 PM

Dosad sam probao Unibet,Gamebookerse,Interwetten,Ladbrookes i na kraju sam se skrasio u Bet 365 koja je po meni
klasu iznad svih ovih.

Najvise sam zainteresiran za kladjenje u zivo i tu mi je Bet 365 superioran daleko.Vrlo velika i raznovrsna ponuda,live chat sa sluzbom za korisnike,vrlo visoki limiti za uloge,nikakvih problema s isplatom,nikakvih provizija kod uplate i isplate,
vrlo korektno updatiranje rezultata,pregledan i dopadljiv izgled sajta,i niz drugih mogucnosti stvarno se vidi da se radi o vrhunskim profesionalcima.

#18 Guest_neznalica_*

Guest_neznalica_*
  • Guests

Posted 15 December 2007 - 09:39 AM

Jos su me(bet 365) jucer lijepo obradovali za Bozic s bonusom do 80 eura na uplatu sto sam odmah napravio i okrenuo 3 puta depozit(80 eura) + bonus(80 eura). Svaka im cast. :bye1:

#19 ganco33

ganco33

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 19 December 2007 - 10:54 PM

pozdrav svima.na koji nacin da otvorim racun na nekoj kladionici A IZ SRBIJE SAM

#20 Dollar

Dollar

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 19 posts

Posted 21 December 2007 - 11:50 AM

pozdrav svima.na koji nacin da otvorim racun na nekoj kladionici A IZ SRBIJE SAM

Prvi korak je da odes u raiffaisen banku i trazis visa virtuon karticu.Moras da uplatis 20eur i taj novac ti mora stajati na kartici dok je ne ugasis.Posle sledi otvaranje naloga na kladionici,uplacivanje novca na karticu pa sa kartice na kladionicu...
To ti je najjednostavniji nacin ali posto mnoge kladionice ne prihvataju kartice iz Srbije onda kod nih moras da ides zaobilaznim putem preko money.bookersa

Edited by Dollar, 21 December 2007 - 11:54 AM.

1 član/ova prati temu

0 members, 1 guests, 0 anonymous users