Jump to content

Registrirajte se, kako bi mogli čitati i pisati po cijelom forumu. Postanite dio najuspješnije kladioničarske ekipe i već danas počnite zarađivati!

Photo

Koju on-line kladionicu najčešće "posjećujete"?

• Please log in to reply
72 replies to this topic

Poll: U kojim on-line kladionicama koje SD preporučuje imate otvoren račun? (113 member(s) have cast votes)

Otvoren račun/e imam u sljedečim kladionicama...

1. Voted Unibet (34 votes [13.99%])

Percentage of vote: 13.99%

2. Voted Bwin (51 votes [20.99%])

Percentage of vote: 20.99%

3. Voted Sportingbet (16 votes [6.58%])

Percentage of vote: 6.58%

4. Voted Expekt (53 votes [21.81%])

Percentage of vote: 21.81%

5. Voted Bet-at-home (41 votes [16.87%])

Percentage of vote: 16.87%

6. Voted Gamebookers (24 votes [9.88%])

Percentage of vote: 9.88%

7. Ne kladim se on-line (9 votes [3.70%])

Percentage of vote: 3.70%

8. Ne kladim se u ponuđenim kladionicama (15 votes [6.17%])

Percentage of vote: 6.17%

Glasaj Guests cannot vote

#61 HaRe

HaRe

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,669 posts

Posted 13 January 2012 - 11:56 PM

Jasno je da je 1,01 jako opasno,ali naveo sam vam situacije sa bwina,koje se desavaju ponekad....i koristio sam ih...imali smo cesto i sledeci primer...45,00 na satu,+ 1 nadoknada,ekipa A vodi sa 1-0,i imate 1,01 kvotu(i sliku pride),na 1X za ekipu A na ht....Kolika je sansa da gosti daju 2 gola za 60 sek,i pritom je recimo gol aut za ekipu A u 45,05.....Bilo je finih situacija zaista....

Upravo tako. Postoje zaista situacije gdje je nemoguće da padne, ali samo treba biti strpljiv, a ne halapljiv i npr. tako igrati svaki dan vie puta. Treba imati mjeru. A @Zinedine, ta je sad, ne daju vie, ograničavaju uplate ili?

#62 Zinedin

Zinedin

**SD pionir**

• Members
  • PipPipPip
  • 475 posts

Posted 14 January 2012 - 07:47 AM

Upravo tako. Postoje zaista situacije gdje je nemoguće da padne, ali samo treba biti strpljiv, a ne halapljiv i npr. tako igrati svaki dan vie puta. Treba imati mjeru. A @Zinedine, ta je sad, ne daju vie, ograničavaju uplate ili?

Hvatao sam Bwin iskreno mnogo puta na spavanju njihovom(padne gol i tad udaris,ili vidim da sudija svira penal(jasno uplata je vec bila spremna a ruka na misu :no2: )),i udarim po golu...e sad cesto ne priznaju,ali bilo je i da priznaju,pa su polako shvatali da pokusavam da iz zeznem(uglavnom nocni krs mecevi),i polako su me limitirali,smanjivali uplatu,i trenutno sam na 5 eura uloga :bravo: ,ne daju mi vise,pa ja i ova igra izgubila smisao....

#63 Zenica_Blues

Zenica_Blues

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,684 posts

Posted 16 January 2012 - 08:07 AM

Evo scena od jucer ujutro.Ustajem i pijem kaficu i malo se zagrijavam za ozbiljnije kladjenje i otvaram kladionicu na netu i pratim jednu odbojku, igra se prvi set u nekoj ko zna kakvohj ligi. Tim A je bio favorit prije meca, i u prvom setu stoji rezultat 12-12. Uzimam 3 oklade u tom trenu u kladjenju uzivo sa istim ulozima. prva oklada je da tim A koji je i bio favorit osvaja prvi set, druga oklada da ce u tom prvom setu biti over 44,5 poena, dakle jedna ekipa treba da osvoji najmanje 20 poena, i treca oklada je da taj tim A osvaja utakmicu.

I vidi sta se desava, tim A odmah nakon tih 12-12 je poveo i do kraja molim Boga da ovaj tim B uzme tih 20 poena za over, i jedva nekako dodjose oni do tih 20 poena i rezutlat je 24-20 za tim A i ja se radujem, dvije oklade pogodjene a i treca se smijesi. Odem od kompjutera i kontam dvije oklade vec pogodjene jer ovi serviraju na 20-24 i to je gotovo.
Vracam se za par minuta da vidim stanje u drugom setu, no vidim da ni prvi set nije zavrsen i ekipa B vodi 32-31 i naravno u tom trenu dobija za 33-31.
Sta zelim reci, u tom trenu, dakle kada sam ja ustao sa kompjutera, kada je bilo 24-20, ko je ganjao te sigurne kvote sigurno je popusio jer je sigurno bilo 1.01 da ce tim A uzei prvi set jer ko igra odbojku zna da je skoro i nemoguce uzeti 4 poena na svoj servis a pogotovo kada je zavrsnica seta u pitanju.

No idemo dalje, tim B uzima taj prvi set i drugi dobija rutinski gdje tim A nije uzeo ni 15 poena, mislim da su ostali na 12. Dakle 2-0 za tim B, kvota na njih pala ispod 1.05 cini mi se. Ja vec popizdio jer mi ode i druga oklada, dakle jednu dobio a dvije izgubio. No tu nije kraj, u trecem setu bilo je onako ravnopravno no B tim cestu uzimao prednost i vecinom tijekom cijelog seta isao na +1 ili +2 a cini mi se da je bilo i +3, tada bi kvota na njih na pobjedu padala i na 1.01 ili 1.02. Tim A uzima treci set, pa zatim i cetvrti i u petom setu je skroz deklasirala tim B. Dobio sam dvije od tri oklade.
No samo da kazem sta znaci 1.01.

Isto sinoc Barcelona-Betis, Barca utrpala 2 komada za 12 minuta i tada se svima u glavi stvorila slika da ce krajnji rezultat biti nekih 5-0 ili 7-0 i nakon 2-0 siguran sam da je kvota na Barceloni bila manja od 1.05. Dobili su na kraju, no nakon 2-2 neko ko je ulozio toliko para na tako malu kvotu, mora da je obio cir u stomaku cekajuci da barcelona postigne pobjedonosni gol.

Ne kazem da ovaj sistem ne funkcionise, sve je individualno, no moje iskustvo je da meni to kladjenje uzivo opcenito lose ide, pogotovo kada se kladim na te male kvote. izgubio asm mnogo novca na kladjenju uzivo, tocnije svoje najvece gubitke u kladjenju sam dozivio upravo na kladjenju uzivo kladeci se na logicne stvari koje se ocekuju. No najveca iznenadjenja u sportu i najvece nelogicnosti sam dozivio bas u kladjenju uzivo. Cak sam mnogo i razmisljao o tome, uzimao u obzir sve moguce teorije zavjere. Dosao sam na pocetku do jednog zakljucka a to je da su izuzmemo li najvece sportske dogadjaje (lige petice,medjunarodne kosarkaske ili odbojkaske ili rukometne lige), ostali dogadjaji koji su zastupljeni na VECINI online kladionica istovremeno, dosta cudni i upitni. Npr odjednom se pojavi samo jedna utakmica iz neke x azijske lige na kladjenju uzivo na bas svim online kladionicama. No to nije pomoglo jer sam iz tih razloga igao online samo na Bet365 koja ima sve na ponudi, no ni to nije pomoglo. Pisao sam vec o tome, imao sam u planu da vratim svoj novac izgubljen od kladjenja uzivo jednom zauvijek i igrao sam jednu igru koja glasi ovako, kretao sam sa 100 eura svog uloga i igrao na kvote 1.10, obicno na nogomet i nakon 15-20 minuta uzimao sam over 0.5 na utakmicama gdje sam procjenio da ce biti golova a gdje bi glasilo 0-0 ili over 1.5 na utakmicama gdje sam procjenio da ce biti mnogo golova. I tako bih duplao. Napravio sam veliku glupost, plan je bio da odjednom dodjem do cifre koju sam do tada izgubio igrajuci kladjenje uzivo. Prosjenio sam i sracunao da mije kladjenje uzivo u zadnjih 4-5 godina odnijelo oko 5.000 eura, dakle sve skupa od kada sam prvi put uplatio nesto na kladjenju uzivo. I vec nakon prvog pokusaja i nakon mnogo dana igranja dosao sam do cifre od 3500 eura. Jebeno sam se drzao discipline i plan je bio jednostavan, radnim danima samo 2 puta ulagati a vikendom 3-5 puta. Vec nakon dobijenih 500 eura adrenalin pocinje da radi i govorijos, jos, jos..No uvijek sam nakon 2 oklade gasio kladionicu. Islo je odlicno i dosao sam do 3500 eura. I sad u glavi prolaze razni planovi i kombinacije. U realitetu trebala su mi jos samo 4 pogotka sa tom kvotom 1.10 da predjem 5000. nekada bih uzimao i kombo, npr 2x1.05 ili jednu okladu na 1.15 tako da se moglo desiti i da sa tri pogotka predjem 5000 eura. Javila se pohlepnost u meni i kako mi je dobro islo, odlucih da ne stajem, rekoh idem do 10000 eura ako mi kladionica dozovoli, dakle na 3500 koje sam imao trebalo mi je jos 10-11 pogodaka i da hladno uzmem 10000 eura, sa 5000 da vratim sve dotadasnje gubitke i da sam 5000 u plusu koje bih tako igrajuci po 100 startnog uloga jako tesko izgubio ikada.
I sta se desava, prokleti ponedeljak, dan kojeg najvise mrzim, dolazim kuci i palim komp, bilo je nekih utakmica iz xx liga, no sve mi nekako sumnjivo. Sutradan i u srijedu je bila mnogo bolja ponuda i kazem sebi, ma preskacem ponedeljak jer glupo je ulagati 3500 eura kada nisi siguran, bolje sutra igrati kada ima vise utakmice. No djavo ne da mira, zove me da igram, zove da uplatim. Dva puta idem i dva puta se vracam jer u ponudi ne vidim nista zanimljivo. I treci put se vratim i vidim utakmicu proklete druge njemacke lige, Cottbus u gostima i taman poceli. Na bzinu pregledam statistiku, sastave, upalim stream, vrijeme lijepo, dobra atmosfera, u obje ekipe prisutni svi napadaci i uplatim over 0.5 nakon nekih 15tak minuta igre, kvota 1.10....Ostalo 0-0 do kraja.......Da stvar bude gore, u utorak i srijedu ni jedna utakmica nije zavrsila 0-0, dakle da nisam tada uplatio, vjerovatno bih u srijedu imao tih 5000 na racunu.....

Poenta svega, kladjenje uzivo je rulet i svima savjetujem da se to ne igra. Mnogo ce te uspjesniji biti kladeci se normalno na sportove i lige koje pratite nego li putem kladjenja uzivo jer sem Bet365, ostale online kladionice biraju te neke dogadjaje po nekoj strategiji, informacijama ili dojavama. Bet365 je jedna od rijetkih kladionica gdje mozete reci da vam je sreca potrebna dok ove druge manje kladionice igraju neku prljavu igru sa tim kladjenjem uzivo....

Edited by Zenica_Blues, 16 January 2012 - 08:09 AM.

#64 Zenica_Blues

Zenica_Blues

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,684 posts

Posted 20 January 2012 - 09:44 AM

evo samo da znate sa kim imate posla:

Koji su smecari ovi sa BWIN, stvarno nemam rijeci. Kod njih za ozbiljan novac ne igram dugo jer su ma posteno zajebali mnogo puta, no nakon mnogo godina opet uplatim neke sice da se igram i gle cuda, nisu izdrzali ni tjedan dana a da me ponovo nisu zajebali....

Ganjao sam golove na kladjenju uzivo i na jednoj prijateljskoj utakmici odigram preko 4.5 gola. Bilo 4-0 do 80. minute i tacno u 81. minuti odjednom se pojavi kraj utakmice i oklada naravno izgubljena. naravno kod njih nije pisalo da se utakmica igra samo 80 minuta a nije pisalo cak ni na Bet365 ali mislim da je BET365 i da je sigurno proglasio nevazece te oklade. No napisem ja mail BWIN kladionici i objasnim sve te kazem da nije posteno te da su trebali napisati da se igra 80 minuta te da saad u najmanju ruku trebaju da mi vrate ulog.

No nakon mnogo dana nisam dobio odgovor i na to sam i zaboravio jer tamo ni ne igram vise. I stize mail i objasnjenje na sve to je da je sudija svirao kraj u 84. minuti i da mogu rezultat vidjeti na futbol24.com !!! Pa nisam malouman majka mu stara, pratio sam utakmicu do 81. minute (nije ni napunjena 81. minuta kada je zavrsena). U oci lazu a o tome da ce izici u susret i zastititi potrosaca nema ni govora. Koji su to smecari, pa za ne povjerovati. Siguran sam da bi Bet365 vratio novac, sa njima sam imao slicnih problema i uvijek izidju u susret, cak mozda i kada potrosac nije u pravu, uredno ako nista vrate ulozeni novac. Slicno je sa jos nekim kladionicama. Npr unibet mi je prije nekoliko dana priznao jednu live okladu kao dobijenu iako je izgubljena. Kako tada na racunu nisam imao vise novca, to sam uplatio na druge oklade koje su prosle. oni su kasnije ispravili rezultat ali nisu trazili da im vratim novac niti su kasnije skinuli sa racuna iako samkasnije pravio i uplate na racun i obrtao mnogo novca. A radilo se o ljiepo sumi. E BWIN ebo vam Real Madrid majku....

#65 Gooty

Gooty

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 21 January 2013 - 02:05 PM

Ako je Neteller poslao pare danas na moj bankovni racun, za koliko dana stizu?

PS. @zenica to nije nista cudno, jer na svakoj live utakmici gore stoji da kompanija ne garantuje tacnost podataka.

userbar_template_fortuna.png 05/12.
| Tipser competition 300eur | Bonuses | www.BettingID.com NEW SITE

#66 Rotterdam

Rotterdam

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 21 January 2013 - 03:36 PM

Jedini aktivini topic pa da postavim kratko pitanje (sigurno je bilo već 100 puta). BWIN je u pitanje, registrirao sam se, uplatio minimalnih 10€ na račun, dobio još nekih 5€ bonusa. I sad koji god rulet želim igrat, kaže da nemam dovoljno novaca na računu za sudjelovati. Gledam račun svoj, AVAILABLE mi je 0,0€, a RESTRICTED 15€. Slot machine igre mogu igrat. Kolko treba novaca imat za uć u roulette (european roullete).
Hvala na odgovoru

Inače od ONLINE kladionca koristim Supersport

#67 Gooty

Gooty

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 21 January 2013 - 04:43 PM

Moras obrnut to nekoliko puta na njihovu kladionicu, da bi pretvorio u prave pare sad ti je to bonus

userbar_template_fortuna.png 05/12.
| Tipser competition 300eur | Bonuses | www.BettingID.com NEW SITE

#68 Rotterdam

Rotterdam

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 21 January 2013 - 05:28 PM

Nemogu ni na kladionicu, samo slot machine i scratch ove. Da, sad malo igrao, pa mi se napunio bonus na 1% hahah..izgubit ću 10 dana dok to ne pretvorim. Okej..hvala :)

#69 nlobor

nlobor

***SD kadet***

• Members
  • PipPipPipPip
  • 233 posts

Posted 08 October 2014 - 10:37 AM

Dali ima netko iskustva sa kladionicom Tempobet, dali se isplati otvarati račun kod njih?

#70 gorildo

gorildo

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 29 December 2014 - 05:08 PM

pozdrav ekipi,
ako me možete savjetovati po nekim pitanjima.

kako od nove godine se oporezuju svi dobitci u HR, poznanik mi kaže da strane online kladionice nisu u tom sustavu.
zanima me kako otvoriti račun, mislim na uplatu, do sada sam to rješavao sa običnim tekućim, isto tako preko kojeg računa ide isplata?
ima li neka kladionica sa jacim tečajrvima na X u nogometu, trebam mogućnost uplate listića 0-24, znaju li blokirati uplate, ulažem max oko 500-600 eura na jedan par X.

#71 Legy

Legy

*****SD prvotimac*****

• Root Admin
  • 37,222 posts

Posted 30 December 2014 - 01:29 PM

pozdrav ekipi,
ako me možete savjetovati po nekim pitanjima.

kako od nove godine se oporezuju svi dobitci u HR, poznanik mi kaže da strane online kladionice nisu u tom sustavu.
zanima me kako otvoriti račun, mislim na uplatu, do sada sam to rješavao sa običnim tekućim, isto tako preko kojeg računa ide isplata?
ima li neka kladionica sa jacim tečajrvima na X u nogometu, trebam mogućnost uplate listića 0-24, znaju li blokirati uplate, ulažem max oko 500-600 eura na jedan par X.

@gorildo, ova kladionica će definitivno zadovoljiti sve tvoje potrebe http://www.superdobi...nus-do-100-eur/

Odlične kvote i naravno nema poreza na dobitak. ;)

CHEERS!

#72 gorildo

gorildo

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 31 December 2014 - 12:39 AM

@gorildo, ova kladionica će definitivno zadovoljiti sve tvoje potrebe http://www.superdobi...nus-do-100-eur/

Odlične kvote i naravno nema poreza na dobitak. ;)

kakva je situacija sa novčanim transferima, uplatama, isplatama.

negdje sam čitao da je potrebno otvaranje deviznog računa.

#73 VasilylReela

VasilylReela

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 23 posts

Posted 12 July 2018 - 12:21 AM

There can be you and are right.

1 član/ova prati temu

0 members, 1 guests, 0 anonymous users