Jump to content

Registrirajte se, kako bi mogli čitati i pisati po cijelom forumu. Postanite dio najuspješnije kladioničarske ekipe i već danas počnite zarađivati!

Photo

Klađenje na paran broj golova

• Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 pokemun

pokemun

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 03 January 2012 - 09:50 AM

ok..evo tako..vrlo jednostavna formula..uzima dvije utakmice(nogomet)..poto je iznos kvote na dvije utakmice 3,61na paran broj golova(jaxx.com),počne recimo sa 5eur i ako ne pogodi,moe igrati jo 2x sa 5 eura..i tako dalje ;) ..najbolje da za početak ima oko 500 eur na banci..da isprobam ovu strategiju,pa da vidim kako če iči..
lp

http://adv.justbeenp...y&p=jsstripler5

Edited by pokemun, 03 January 2012 - 10:25 AM.

#2 Munjoz

Munjoz

*****SD prvotimac*****

• Moderator
  • 3,887 posts

Posted 03 January 2012 - 10:00 AM

ajde isprobaj, pa nam javi za 15-tak dana koliki je minus :bye1:

Само теби верни, само теби одани!

#3 Zenica_Blues

Zenica_Blues

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,684 posts

Posted 03 January 2012 - 11:29 AM

Ovdje je glupost sto veze dvije utakmice, nema potrebe za tim.

Ukoliko igra samo jednu utakmicu i to iskljucivo na paran broj golova, onda ovaj sistem ima smisla. Ja sam o tome razmisljao ali nikad nisam pronasao pravu formulu uspjeha.

Naime igras na paran broj u nogometu, sansa da dobijes je 50% (OK tu odbijas marginu kladionice te troskove)...No u teriji vjerovatnoca nije 50% nego mnogo veca. Zasto?

U nogometu imamo tri ishoda, pobjeda domacina-nerijeseno-pobjeda gostiju. Za svaki ishod sansa je 33.33%. Eh sad, nerijeseno je uvijek paran broj golova. Dakle na okladu na paran broj golova vec pokrivas 33.33% vjerovatnoce. Dalje, paran broj pokriva takodje i pobjedu domacina i pobjedu gostiju gdje ce u utakmici biti paran broj golova, dakle i u pobjedi domacina imas pola od 33.33% sanse a to je 16.66% a isto toliko imas i u pobjedi gostiju, dakle pola od 33.33% a to je 16.66%. Eh sad po mojoj racunici koja vrlo lako moze biti netacna, igrajuci na paran broj golova pokrivamo cak 66.66% vjerovatnoce ( 33.33 od nerijesenog te 2x16.66% od pobjeda domacina i gosta sa parnim brojem golova).

Ukoliko je to tocno onda ovim sistemom kladionica se i te kako moze pobijediti, pogotovo one kladionice koje placaju 1.90 na paran broj golova...

#4 vbk-shaolin

vbk-shaolin

**SD pionir**

• Members
  • PipPipPip
  • 498 posts

Posted 03 January 2012 - 12:03 PM

Ukoliko igra samo jednu utakmicu i to iskljucivo na paran broj golova, onda ovaj sistem ima smisla. Ja sam o tome razmisljao ali nikad nisam pronasao pravu formulu uspjeha.

Naime igras na paran broj u nogometu, sansa da dobijes je 50% (OK tu odbijas marginu kladionice te troskove)...No u teriji vjerovatnoca nije 50% nego mnogo veca. Zasto?

U nogometu imamo tri ishoda, pobjeda domacina-nerijeseno-pobjeda gostiju. Za svaki ishod sansa je 33.33%. Eh sad, nerijeseno je uvijek paran broj golova. Dakle na okladu na paran broj golova vec pokrivas 33.33% vjerovatnoce. Dalje, paran broj pokriva takodje i pobjedu domacina i pobjedu gostiju gdje ce u utakmici biti paran broj golova, dakle i u pobjedi domacina imas pola od 33.33% sanse a to je 16.66% a isto toliko imas i u pobjedi gostiju, dakle pola od 33.33% a to je 16.66%. Eh sad po mojoj racunici koja vrlo lako moze biti netacna, igrajuci na paran broj golova pokrivamo cak 66.66% vjerovatnoce ( 33.33 od nerijesenog te 2x16.66% od pobjeda domacina i gosta sa parnim brojem golova).

Ukoliko je to tocno onda ovim sistemom kladionica se i te kako moze pobijediti, pogotovo one kladionice koje placaju 1.90 na paran broj golova...

0:0 je parno? :bye1:

#5 Zenica_Blues

Zenica_Blues

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,684 posts

Posted 03 January 2012 - 12:07 PM

Mislim da jeste....

Mozda zavisi od kladionice do kladionice ali u onim boljim je sigurno parno...

#6 dinnos

dinnos

*****SD prvotimac*****

• Super Moderator
  • 1,833 posts

Posted 03 January 2012 - 12:20 PM

Parno je gdje god sam do sada igrao, a to je veci broj online i zemaljskih kladionica, pa tako da mislim da svi priznaju 0:0 kao paran broj, u to nema sumnje.

#7 pokemun

pokemun

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 03 January 2012 - 01:28 PM

hm..ima pravo.dovoljna je jedna utakmica.

a potom bi sistem iao tako(rezultati su zaokrueni):
1.9 x 5.26 = 10 ; profit malo manje od 5eur;

ako utakmica ide po zlu:
1.9 x 10.52 = 20 ; profit malo vie od 4eur;

i tako dalje..
1.9 x 23 = 43.70 ; profit malo manje od 5eur

1.9 x 50 = 95 ; profit neto vie od 6eur
.
.
.
.
u ovom slučaju zaista treba "malo" vie novca u banci..jao meni

#8 Zenica_Blues

Zenica_Blues

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,684 posts

Posted 03 January 2012 - 07:17 PM

Dakle vjerovatno je matematicka vjerovatnoca na paran broj golova u nogometnoj utakmici tih 66.66%, no u praksi i tu vjerovatnocu mozes povecati tako da igras na utakmice za koje smatras da bi mogle zavrsiti nerijesenim ishodom...Moram i ja pokusati neki sistem na osnovu toga, no mene zeza sto nisam tako disciplinovan pa veoma brzo skrenem sa plana, pogotovo ako jos ne krene najbolje na samom startu...No sretno onima koji pokusaju..

#9 pokemun

pokemun

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 03 January 2012 - 08:40 PM

disciplina kod klađenja i jest problem kod mnogo ljudi..ma isprobat ču sistem dvije utakmice,jer tako mi ne treba mnogo novca u banci..javit ču,kako če proči.. :blink:
sretno svima :)

#10 satelit

satelit

*****SD prvotimac*****

• Super Moderator
  • 3,812 posts

Posted 05 January 2012 - 02:47 PM

puno sreće sa novim sistemom klađenja, najbitnije je da ti se ne uhvati niz od 5-6 promaaja jer onda ti treba ba debela banka da bi opstao :bye1:

i ne moe samo duplati uloge jer je kvota na par ili nepar 1,90

trebas ići sa formulom: prethodni ulog X 2,20

puno sreće :dance8:

#11 dinnos

dinnos

*****SD prvotimac*****

• Super Moderator
  • 1,833 posts

Posted 09 January 2012 - 11:17 AM

Dobar sistem, ali sve dok ne uletis u losu seriju, e onda je belaj.

U svakom slucaju treba biti disciplinovan i drzat se strategije i sistema.

Sretno i javljaj kako ide :)

#12 ZOKISOJER40

ZOKISOJER40

***SD kadet***

• Members
  • PipPipPipPip
  • 263 posts

Posted 09 January 2012 - 12:39 PM

kao kod svake strategije ima dobrih i losih strana

#13 gargamel

gargamel

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9,460 posts

Posted 09 January 2012 - 06:32 PM

:no2: :no2: ,besplatan sir samo u misolovki ......

kod engleza je zadnje kolo odigrano tako da je od 10 utakmica 9 bilo sa neparnim brojem golova ,talijani su imali 5/5 dok je kod spanjolaca
bilo 8 parnih i 2 neparna dogadjaja .....,ovo je sigurno gubljenje vremena a kad na kraju podvuces crtu sigurno i novca. :bye1:

#14 captain

captain

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,284 posts

Posted 09 January 2012 - 07:02 PM

:no2: :no2: ,besplatan sir samo u misolovki ......

kod engleza je zadnje kolo odigrano tako da je od 10 utakmica 9 bilo sa neparnim brojem golova ,talijani su imali 5/5 dok je kod spanjolaca
bilo 8 parnih i 2 neparna dogadjaja .....,ovo je sigurno gubljenje vremena a kad na kraju podvuces crtu sigurno i novca. :bye1:

slazem se s tobom ... velika je sansa da se izgubi jako puno novaca , vremena i ziava. da se mene pita ja bi ovo zaobiso u sirokom luku
čevapi i kola za deset kuna...?to nema nigdje...

#15 mex

mex

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,740 posts

Posted 10 January 2012 - 12:04 AM

Svaki sistem ce raditi i sa istim ulogom ako je dobar jer progresijom ubrzavas stvari tj. ne povecavas svoje sanse za dobitak. Nazalost u ovom slucaju ubrzavas gubitak.
NIJE GOTOVO DOK DEBELA �ENA NE ZAPEVA

mex bet

Posted Image

http://img376.images...52847281td4.png

Posted Image

#16 satelit

satelit

*****SD prvotimac*****

• Super Moderator
  • 3,812 posts

Posted 10 January 2012 - 01:18 PM

ja sam počeo da igram na broj golova, uvijek ima under i over, izaberem opciju koja ima veću kvotu i krenuo sam sa ulogom od 3,00$. Ako pogodim uzimam nekih 2,50$ u prosjeku a ako padnem onda dupliram ulog: 6,00$, 12,00$....

bio sam dobar proli mjesec i uzeo 100,00$ bonusa i ovo mi je odličan način da provrtim bonus (obično trae kvotu preko 1,50)

vidjecemo kako ce biti :bravo:

#17 mex

mex

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,740 posts

Posted 10 January 2012 - 06:04 PM

Ne bi se trebali ogranicavati vrstom opklada jer uvek treba juriti value, ako nadjes da vredi da se uzme paran broj golova OK ali je glupo ograniciti se samo na to vec treba igrati bilo koji vrstu opklade za koju mislis da se isplati.
NIJE GOTOVO DOK DEBELA �ENA NE ZAPEVA

mex bet

Posted Image

http://img376.images...52847281td4.png

Posted Image

#18 Bane

Bane

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3,535 posts

Posted 10 January 2012 - 07:10 PM

Igrati kladionicu sistemom (nekim, ima ih dosta, neki su losiji neki boji) je najisplativije i najbolja varijanta za samog igraca. Medjutim, loa strana je sto skoro uvek treba poveca banka da bi se pocelo igrati i sada ono najvaznije: ako odlucite igrati mesec dana, mozda eventulno i 2 recimo onda i ok, ali ja verujem da se niko nece posle mesec dana trljnja o novcanik zeleti da zaustavi i nastavice da zaradjuje, a onda se dogadja ono neizbezno CRNA SERIJA, pre ili kasnije. Ne postoji igrac koji ovo moze izbeci. Ne postoji. Matematika i verovatnoca je na njihovoj strani - kladionice, uvek!

Sretno sa sistemom, opet mislim da je bilje igrati tako nego bez reda, narvano disciplinovano. Najbolje bi bilo jos kada bi pre uplate ispisivao ovde sta igras i kako svaki put, da vidimo čisto kako napradujes. :bye1:

#19 satelit

satelit

*****SD prvotimac*****

• Super Moderator
  • 3,812 posts

Posted 11 January 2012 - 01:52 PM

Igrati kladionicu sistemom (nekim, ima ih dosta, neki su losiji neki boji) je najisplativije i najbolja varijanta za samog igraca. Medjutim, loa strana je sto skoro uvek treba poveca banka da bi se pocelo igrati i sada ono najvaznije: ako odlucite igrati mesec dana, mozda eventulno i 2 recimo onda i ok, ali ja verujem da se niko nece posle mesec dana trljnja o novcanik zeleti da zaustavi i nastavice da zaradjuje, a onda se dogadja ono neizbezno CRNA SERIJA, pre ili kasnije. Ne postoji igrac koji ovo moze izbeci. Ne postoji. Matematika i verovatnoca je na njihovoj strani - kladionice, uvek!

Sretno sa sistemom, opet mislim da je bilje igrati tako nego bez reda, narvano disciplinovano. Najbolje bi bilo jos kada bi pre uplate ispisivao ovde sta igras i kako svaki put, da vidimo čisto kako napradujes. :bye1:

potpuno se slaem sa tobom Bane jer treba igrati sistemski a ne bez reda. Moe igrati i na vie ili manje golova pa duplati ulog, ili prvo poluvrijeme X i duplati ulog. Treba imati samo dobru banku i drati se svoga pravila po kojem ulae i ta igra. Kladionice najvie zarade koji igraju bez reda, a ne vole sistemce i velike uloge na singl :dance8:

#20 satelit

satelit

*****SD prvotimac*****

• Super Moderator
  • 3,812 posts

Posted 11 January 2012 - 01:59 PM

ja sam počeo da igram na broj golova, uvijek ima under i over, izaberem opciju koja ima veću kvotu i krenuo sam sa ulogom od 3,00$. Ako pogodim uzimam nekih 2,50$ u prosjeku a ako padnem onda dupliram ulog: 6,00$, 12,00$....

bio sam dobar proli mjesec i uzeo 100,00$ bonusa i ovo mi je odličan način da provrtim bonus (obično trae kvotu preko 1,50)

vidjecemo kako ce biti :bravo:

do sada imam 127,95$ i imam profit od 27,95 za samo 4 dana igranja, odlično je, pogotovo to time vrtim i bonus novac. Samo imam svoje pravilo koje kae:

- prvi ulog: 3,00$
- drugi ulog: 6,00$
- treći ulog: 12,00$
- četvrti ulog: 24,00$
- peti ulog: stop

jednostavno planirao sam da ne idem na peti ulog već prekidam seriju da ne bih previe otiao u minus, već krenem iz početka i pomirim se sa tim da sam izgubio 45,00$. Takav je plan iako nisam jo doao do te situacije.

0 član/ova prati temu

0 members, 0 guests, 0 anonymous users