Jump to content

Registrirajte se, kako bi mogli čitati i pisati po cijelom forumu. Postanite dio najuspješnije kladioničarske ekipe i već danas počnite zarađivati!

Photo

Crna lista kladionica

• Please log in to reply
49 replies to this topic

#1 Gooty

Gooty

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 27 January 2012 - 12:33 PM

Nisam se nadao za ovaj 10bet, izbjegavajte ovu kladionicu u sirokom luku. Uplatio sam prije 6-7 dana 65e na racunu i stigao do 303.92E zatrazio isplatu i vukli su me pet dana, posle prva dva su mi trazili sve i svasta ukljucujuci da skeniram prvu uplatu na 10bet (koja je bila prosle godine) i da skeniram moneybookers... I na kraju (danas) su me napokon isplatili i to 294.80E umjesto 303.92E nego treba da budem zadovoljan sto su me uopste i isplatili. Nemoguce je da je neka taksa ili nesto slicno jer pisalo je da je samo 1e ovo je cista kradja. Takodje vidio sam mnogo tema na betting advice sa istim problemom ali nisam na to obracao paznju kada sam uplacivao :doh: Evo chat izmedju mene i njih uvjerite se i sami:
You are now chatting with 'Juan'
Juan: Welcome to our live chat service.
you: MAN
Juan: Hello. How may I assist you?
you: Bet10 is big liers , i asko for withdraw 303.92 and 10bet deposit on my moneybookers just 294.80. Why?
Juan: May I have your user name, please?
you: dusko2
Juan: I will check your account details. Kindly hold on for a moment.
you: ...
Juan: Your withdraw has been charged with an additional fee due to multiple accounts.
you: what?
you: what multiple accounts?
Juan: Our system has detected multiple accounts.
you: please give me username on that double account
Juan: That is personal information and can not be shared.
you: why you not give me that information if that "multiple" acounts is on my now. That is big lie ,i doesn't have any other acounts, this bookie is big scam and on all forum on internet i read that but i didn't belive in that,now i belive!

I onda su me iskljucili sa chata...

userbar_template_fortuna.png 05/12.
| Tipser competition 300eur | Bonuses | www.BettingID.com NEW SITE

#2 sliki

sliki

****SD junior****

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 806 posts

Posted 30 January 2012 - 11:23 PM

Nisam se nadao za ovaj 10bet, izbjegavajte ovu kladionicu u sirokom luku. Uplatio sam prije 6-7 dana 65e na racunu i stigao do 303.92E zatrazio isplatu i vukli su me pet dana, posle prva dva su mi trazili sve i svasta ukljucujuci da skeniram prvu uplatu na 10bet (koja je bila prosle godine) i da skeniram moneybookers... I na kraju (danas) su me napokon isplatili i to 294.80E umjesto 303.92E nego treba da budem zadovoljan sto su me uopste i isplatili. Nemoguce je da je neka taksa ili nesto slicno jer pisalo je da je samo 1e ovo je cista kradja. Takodje vidio sam mnogo tema na betting advice sa istim problemom ali nisam na to obracao paznju kada sam uplacivao :doh: Evo chat izmedju mene i njih uvjerite se i sami:
You are now chatting with 'Juan'
Juan: Welcome to our live chat service.
you: MAN
Juan: Hello. How may I assist you?
you: Bet10 is big liers , i asko for withdraw 303.92 and 10bet deposit on my moneybookers just 294.80. Why?
Juan: May I have your user name, please?
you: dusko2
Juan: I will check your account details. Kindly hold on for a moment.
you: ...
Juan: Your withdraw has been charged with an additional fee due to multiple accounts.
you: what?
you: what multiple accounts?
Juan: Our system has detected multiple accounts.
you: please give me username on that double account
you: why you not give me that information if that "multiple" acounts is on my now. That is big lie ,i doesn't have any other acounts, this bookie is big scam and on all forum on internet i read that but i didn't belive in that,now i belive!

E hvala ti...ja se ovdje ne prijavljujem....

#3 satelit

satelit

*****SD prvotimac*****

• Super Moderator
  • 3,811 posts

Posted 31 January 2012 - 03:15 PM

zvuci tuzno ali budi sretan jer su i to isplatili ako su takvi muljatori :kava1:

Edited by satelit, 31 January 2012 - 03:17 PM.

#4 krmak

krmak

**SD pionir**

• Members
  • PipPipPip
  • 401 posts

Posted 31 January 2012 - 05:45 PM

zvuci tuzno ali budi sretan jer su i to isplatili ako su takvi muljatori :kava1:

nita čudno, treba se drati provjernih kladionica, bet365, expekt, pinacle, betfair....i td

na betathome, 10bet, a pogotovo bwin nikad vie ne idem, ispočetka samo da pokupim bonuse, ali sad se nebi vratio nikada, pogotovo na bwin, sve da mi đabe pokloone 100
NIJE TOLIKO VANO DALI ČE DANAS DOBITI ILI NE, VANIJE JE KAKO ČE REAGIRATI SUTRA

#5 satelit

satelit

*****SD prvotimac*****

• Super Moderator
  • 3,811 posts

Posted 31 January 2012 - 10:33 PM

nita čudno, treba se drati provjernih kladionica, bet365, expekt, pinacle, betfair....i td

na betathome, 10bet, a pogotovo bwin nikad vie ne idem, ispočetka samo da pokupim bonuse, ali sad se nebi vratio nikada, pogotovo na bwin, sve da mi đabe pokloone 100

bet365 je po meni zakon, najveća ponuda online klađenja, live ponuda, a uz to imaju dobre kvote :dance3: potpuna suprotnost od bet-at-home-a

#6 Zinedin

Zinedin

**SD pionir**

• Members
  • PipPipPip
  • 475 posts

Posted 01 February 2012 - 07:20 AM

bet365 je po meni zakon, najveća ponuda online klađenja, live ponuda, a uz to imaju dobre kvote :dance3: potpuna suprotnost od bet-at-home-a

Bet je zaista odlican,pogotovo za tikete,imaju DNB sto je fino....malo kraduckaju na kvotama,ali nije strasno...

#7 Bane

Bane

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3,535 posts

Posted 01 February 2012 - 11:03 AM

iskreno, ne znam sta si uopste trazio u ovoj kladionici, tj sta je tamo privuklo. ja sam u njoj kladio jer sam imao neke bonuse sa takmicenja, i uocio sam sledece stvari: lepo je odradjena sto se tice estetike, ali koga jos zanima izgled kladionice, znaci ponuda im je smesna i ne razradjena i imaju dosta cudnih tipova. ako igras singl onda u redu, ali recimo na NHL utakmice mene su blokirali sa 60 eura uloga sto ne moze imati nikakvog smisla :wacko: Zatim, ako zelis da igras listice, onda tek nastaje smejurija jer smanjuju ukupan tecaj, znaci vec u dublu ti smanje a kako nastavljas sve je to smanjivanje vece. za ne poverovati... :doh:
e sad, tako je bilo pre 2 godine, sad iskreno ne znam kako je jer nisam tamo zalazio, mozda su proradili na tome, zaista ne znam.
pozdrav

#8 dinnos

dinnos

*****SD prvotimac*****

• Super Moderator
  • 1,833 posts

Posted 26 February 2012 - 11:23 PM

bet365 je vrh, sto se internet kladjenja tice....

#9 masic

masic

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 29 posts

Posted 03 March 2012 - 12:56 AM

bet365 je po meni vrhunska kladionica igram vec godinama kod nnih i nigde vise pre sam malo igrao kod drugih ali vec godinu dana samo njih koristim i isplate su jako brze na moneybookersu cekam 4 sata samo pozz.

#10 Igor_100%

Igor_100%

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,050 posts

Posted 04 March 2012 - 11:53 AM

Bet365 live je sto se kaze mamipara , imaju sve :kava1:
*** Mi smo GROBARI najjaci smo najjaci ****
Posted Image 06/11., 08/11.

#11 Zinedin

Zinedin

**SD pionir**

• Members
  • PipPipPip
  • 475 posts

Posted 04 March 2012 - 12:15 PM

Bet365 live je sto se kaze mamipara , imaju sve :kava1:

Samo sto u 88 min gase svu ponudu,to im jedino zameram....

#12 perolozac

perolozac

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,214 posts

Posted 12 April 2012 - 09:40 AM

i sto im je kod kosarke vecina tzv ostalih liga po 1.83..loma brate, loma ;)
Puko sam skroz..I u familiji svi vise misle da sam obolio i misle da je to bolesno cak i kada bude mjeseci kada zaradim vise na kladjenju nego na poslu kojeg obavljam...Opet je to bolesno....Gadim se sam sebi vise as ovim ali ne mogu odustati....Sazrio sam da "ustanove"...... :lolcina: :lolcina: by Zenica B.

#13 sehic

sehic

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 16 May 2012 - 11:08 AM

https://secure.betredkings.com/
to kaete na ovu kladionicu?

#14 Gooty

Gooty

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 26 January 2013 - 08:15 PM

Da se nadovezem na ovu 10bet kladionicu, nije proslo mnogo druga uplata odmah novi problem. Problem je bio oko isplata na drugu opciju placanja,ovako. Ja tada jos nista nisam uplatio na 10bet i pitam ih na chat da li je moguce da uplatim pare sa netellera na 10bet i isplatim na moneybookers jer sam prije imao uplatu preko MB-a oni odmah kao naravno to je moguce. Naravno da bih bio siguran taj dan sam ih pitao jos nekoliko puta. Onda uplacujem pare, nesto odigram i dignem se malo, pitam na chatu da li mogu isplatu na Moneybookers i oni uvode novo pravilo: Mozes ali prvo nesto novca moras isplatiti na Neteller jer si od tamo uplatio , ja kazem ok, a min. isplata 25eur i to uzimaju 1e provizije. I ja hocu isplatu kad cudo moram obrnuti novac 3x da mi nebi uzeli proviziju, i ja sad nije bitna provizija ali ipak aj da ih pitam na chat, kad oni provizija je 2% i 8% ahahaha da me opeljese smecari. Ja ok, nema veze obrcacu 500eur 3x na bilo koju kvotu pa sta bude. I srecom sve opklade pogodim (kvote 1,006, 1,01). I zatrazim isplate. Ukljucujem chat i pitam ih (danas) i odgovaraju: Sve je regularno, danas je drugi dan (isplata 1-2 dana) i vase obije isplate ce biti zavrsene danas. Ja sam srecan kazem OK. Odem na termin, vratim se i ima sta da vidim isplata na Moneybookers odbijena. Pitam ih na live chat , kako to , navukli ste me da uplatim 500eura i jos da obrcem te pare koje mi znace mnogo 3x i sad me zezate? Oni kao mozete povuci samo na Neteller, i to im je bila sva prica dok od jednom lik napise: Nesto mi je sumljivo zasto ste toliko navalili na isplatu na moneybookers, isplatite na Neteller da ne bude problema. I tu pricamo i ja se iznerviram i kazem: Ako me ne isplatite na MB ispricacu nasu pricu na sve kladionicarske forume i sajtove. I tu se oni ''uplase'' i kazu aj ok probajte da posaljete mail zasto hocete isplatu na moneybookers i dobicete odgovor do ponedeljka pozitivan il negativan i onda isplata tek u srijedu. tolko da cekam.... i jos da dodam znaci isplata je 1 do 2 dana i oni vazda isplacuju drugi dan, a ako nisi verifikovao accaunt vucu te 5 dana kao sto mozete vidjeti u mom prvom postu u ovoj temi. Najvise mi je zasmetalo to gdje nigdje ne pise kolko je taksa isplate ako nisi okrenuo deposit 3x , da oderu ljude cus 8%... I na kraju ja smustim i kazem aj isplatite me na neteller, i cudo isplate za 5 min. Smecari

#15 Zenica_Blues

Zenica_Blues

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,684 posts

Posted 27 January 2013 - 01:37 PM

Ja sam ranije isao od kladionice do kladionice i obrtao njihove bonuse i na kraju sam u jedom trenu imao otvoren racun u skoro svakoj online kladionice. No shvatio sam da je samo nekoliko kladionica koje su koliko toliko fer i pruzaju mogucnost da se zaradi i sa njima nema komplikacija a to su sljedece kladionice:

Bet365
Betfair
PinnacleSports

Bet365 je u odnosu na njih losiji jer ima manje koeficijente, no ima bolju ponudu i bolje kladjenje uzivo pa se to tako moze kompenzirati. No ko igra samo singlove, ove dvije kladionice (Betfair i PinnacleSport) su najbolje. Ima tu sad jos nekih azijskih kladionica za koje ljudi kazu da su ok no ja Azijcima ne vjerujem nakon onoga sto je napravio Pointbet (preko noci isceznuli sa svim novcem)....Tu sam dobio lekciju i sto se tice Azije a i sto se tice online kladionica...

Ove kladionice su obicno smece i nikome ih ne preporucujem

Betsafe
Unibet
Nordicbet
Betway
BWIN
10bet
Betsson

Od ovih nabrojanih je mozda BWIN najbolji i kzu ljudi da su se popravili no tamo se dugo ne kladim jer sam sa njima imao dosta epizoda u kojima sam posteno ostecen....

Edited by Zenica_Blues, 27 January 2013 - 01:38 PM.

#16 s_dejan

s_dejan

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 23 April 2013 - 05:39 AM

ja igram Merdianbet i do sada nisam nailazio na bolju kladionicu imaju chat na nasem jeziku i isplata je na MB za 2 minuta.sve preporuke

#17 Zenica_Blues

Zenica_Blues

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,684 posts

Posted 26 April 2013 - 05:06 PM

Nemoj slucajno da neko uplati novac na BWIN, jako ce se zajebati i potrosit ce i novac i zivce sa tim arogantnim moronima...BWIN je dno dna, ubjedljivo najgora kladionica sa najarogantnijim ljudima...Tacno znaju da im se ne moze prici, ja bi im odavno vec bombu bacio u neki ured...

#18 Gooty

Gooty

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 26 April 2013 - 06:33 PM

zbog?

#19 zare007

zare007

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 20 posts

Posted 01 June 2013 - 03:20 PM

BETFRED

Eh...ovako, neznam dali ste se ikad sreli s ovom kladionicom, ako niste..nek vam je drago.Imao sam mnogo loših iskustva s njima, pa da podjelim priču, da nebi slučajno netko mislio kako je to dobra kladionica.

Vidio sam njihovu ponudu da daju povrat novca na prvu okladu do 60 funti i zbog toga sam odlučio otvoriti račun, i otvorim ja račun i uplatim 30 funti, nisam htio odmah vise stavljati ali i to je neka svota 270 kn...
I nakon sto sam uplatio iznos krenem slagati listic, pokusam ga uplatiti kad ono--vaš račun je blokiran!!
Šta ?
Obratim se ja korisničkoj službi i oni mi kazu da ce sve biti ok samo moram poslati dokumente da potvrdim registraciju,
a pošto su englezi trazili su me presliku osobne, putovnice, sliku kartice, izvod iz banke , nakon toga rekli su da nije uredu, jer nemam vlastorucni potpis na kartici od banke (nekuzim sto im to toliko znaci, u 5-6 kladionica nije trebao potpis u kojima je trebala slika kartice....)ali ok, nakon muka s time uspio sam vertificirati račun.

I poslje toga ulogiram se na račun i imam šta vidjet --na računu 0 funti , pitam ih gdje je moj novac koji sam uplatio ,
a oni kazu da su to vratili natrag u banku da ce mi biti natrag na racunu od banke....
I tako sam se 5 puta načekao u banci da dođem na red pošto je tako kod nas da treba cekat sat vremena da dođes i svaki put u banci nista dobro nisu rekli.....nije bilo novca , i kazu da je transakcija uspješana i da bi trebalo biti na toj kladionici.
Da bi mi danas rekli u Betfrdu da oni nikad nisu primili moj novac , da neznaju o cem pricam, da mi nemogu pomoci.
Da ne spominjem kako se ni nemogu ulogirati na svoj račun jer su ga ponovo blokirali nakon toliko ispitivanja kad cu vidjeti svoj novac.

Jednostvno receno, Betfred mi je ukrao 30 funti ..... i nikom nista, jedino sto mogu je podjeliti ovo na forumima ,
da nebi bilo više ovakvih slučajeva.

#20 patrick

patrick

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 52 posts

Posted 04 August 2013 - 09:45 PM

Ja sam ranije isao od kladionice do kladionice i obrtao njihove bonuse i na kraju sam u jedom trenu imao otvoren racun u skoro svakoj online kladionice. No shvatio sam da je samo nekoliko kladionica koje su koliko toliko fer i pruzaju mogucnost da se zaradi i sa njima nema komplikacija a to su sljedece kladionice:

Bet365
Betfair
PinnacleSports

Bet365 je u odnosu na njih losiji jer ima manje koeficijente, no ima bolju ponudu i bolje kladjenje uzivo pa se to tako moze kompenzirati. No ko igra samo singlove, ove dvije kladionice (Betfair i PinnacleSport) su najbolje. Ima tu sad jos nekih azijskih kladionica za koje ljudi kazu da su ok no ja Azijcima ne vjerujem nakon onoga sto je napravio Pointbet (preko noci isceznuli sa svim novcem)....Tu sam dobio lekciju i sto se tice Azije a i sto se tice online kladionica...

Ove kladionice su obicno smece i nikome ih ne preporucujem

Betsafe
Unibet
Nordicbet
Betway
BWIN
10bet
Betsson

Od ovih nabrojanih je mozda BWIN najbolji i kzu ljudi da su se popravili no tamo se dugo ne kladim jer sam sa njima imao dosta epizoda u kojima sam posteno ostecen....

jel možeš reći koji je točno problem Betway-a?

0 član/ova prati temu

0 members, 0 guests, 0 anonymous users