Jump to content

Registrirajte se, kako bi mogli čitati i pisati po cijelom forumu. Postanite dio najuspješnije kladioničarske ekipe i već danas počnite zarađivati!

Photo
* * * * * 2 votes

Tehnički problemi

• Please log in to reply
276 replies to this topic

#1 Legy

Legy

*****SD prvotimac*****

• Root Admin
  • 37,222 posts

Posted 03 April 2008 - 04:58 PM

Poštovani članovi i posjetioci superdobitka ispričavamo se zbog povremenih tehničkih problema jer u procesu su dorade portala i premještanje baze foruma...ali od sad pa nadalje sve bi trebalo tip top funkcionirati. :bye1:

Hvala na razumijevanju!
CHEERS!

#2 Tequila

Tequila

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 80 posts

Posted 10 April 2008 - 11:38 PM

Imate ovih tehnickih problema bar 3-4 mjeseca .. daj to odradi

#3 Palermo

Palermo

*****VIP ČLAN*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16,382 posts

Posted 31 January 2009 - 06:22 PM

Poštovani članovi!

Proteklih dana ste bili svedoci tehničkih problema na našem forumu, koji su se pre svega ogledali u u izuzetno sporom radu foruma. Izvinjavam se svima vama koji ste do sada bili verni ovom forumu i molim vas za još samo malo strpljenja. Legy je odsuta pa sam danas stupio o kontakt sa glavnim programerom, upoznao ga sa ključnim problemima i dogovoreno je da se hitno reše sledeće stvari:

1. Brzina foruma - da se vrati na staro stanje
2. Privatne poruke (PM) - da vam se vrate sve poruke koje ste imali u Inboxu i u Sent Items
3. Privatne poruke (PM) - da se ubaci opcija "Nova poruka" u kojoj ćete moći sami ukucati ima člana kome želite poslati poruku
4. Poboljšanja na portalu u smislu da se vidi vreme početka tipovane utakmice i kladionica iz koje je uzeta kvota

Još jednom se svima izvinjavam i molim za još malo strpljenja. Trenutno stanje nikog ne raduje i svima nam zadaje ogromne probleme. Nadam se da će posle ovog dogovora sa programerom sve neugodnosti biti otklonjene u najbržem mogućem roku, a ja se nadam da je to najkasnije do kraja narednog dana.
- ▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀ПАРТИЗАН▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓

- Pravi put do otkrića nije u traženju novih prostora, nego u gledanju drugim očima.

- Kada veliki padnu - mali, nemoćni i zli izadju da se vesele, ograničeni svojom bedom, čini im se da su sada oni bliže vrhu.

#4 Gandalf

Gandalf

*****VIP ÄŚLAN*****

• Super Moderator
  • 11,391 posts

Posted 31 January 2009 - 09:45 PM

Forum samo treba vratiti na staro, kakav je bio prije zadnjih Legyevih(ili programerovih) egzibicija i svi sretni i zadovoljni...

userbar_supertipster_expekt.png 11/09., 04/10., 03/11.

Od tad' je prošao vek ili dva...
Javi se retko... ponekom kartom...
...i 'ko zna gde je?
...ne Ĺľelim da zna, koliko ÄŤeznem za dalekim martom...
kad sam je poljubio prvi put...

#5 Palermo

Palermo

*****VIP ČLAN*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16,382 posts

Posted 31 January 2009 - 09:53 PM

Ako programer ispoštuje dogovor, a verujem da hoće onda će sve biti kao da je vraćen stari forum. Jedina razlika će biti u baneru na vrhu foruma, a to nam je svejedno.

- Pravi put do otkrića nije u traženju novih prostora, nego u gledanju drugim očima.

- Kada veliki padnu - mali, nemoćni i zli izadju da se vesele, ograničeni svojom bedom, čini im se da su sada oni bliže vrhu.

#6 todorp

todorp

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 10 March 2009 - 05:15 PM

ja sam novi,,ja nemam nikakvih problema...:)

#7 nando

nando

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,069 posts

Posted 12 February 2010 - 05:10 PM

Ako programer ispoštuje dogovor, a verujem da hoće onda će sve biti kao da je vraćen stari forum. Jedina razlika će biti u baneru na vrhu foruma, a to nam je svejedno.

Sta je sa mojim nalogom,stalno mi izbacuje Driver eror uopste ne mogu normalno da se ulogujem cak ni da gledamove "otkljucane"teme.
Sve bolesti su posledica neredovne upotrebe alkohola.
Ne raspravljaj se sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku

#8 nando_2

nando_2

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 12 February 2010 - 05:28 PM

.Odgovori mi na mejl posto ovde necu moci da vidim, ne mogu da otvorim nijednu temu?!
Evo sta izbacuje.
Posted Image

#9 predrags

predrags

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 13 February 2010 - 12:40 PM

.Odgovori mi na mejl posto ovde necu moci da vidim, ne mogu da otvorim nijednu temu?!
Evo sta izbacuje.
Posted Image

Meni isto.
Evo sad sam ulogiran ali čim pokušam ući u forum izbaci mi Driver Error.

#10 Palermo

Palermo

*****VIP ČLAN*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16,382 posts

Posted 14 February 2010 - 12:19 AM

Problemi sa serverom su onemogućili najveći broj članova da se uloguju na forum. Nadamo se da je sa tim sada gotovo.

#11 predrags

predrags

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 14 February 2010 - 09:59 AM

RADI!!! :bravo:

Pozdrav svima i puno sreće i para! :bravo: :bravo:

#12 sakiboy

sakiboy

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 20 February 2010 - 12:24 AM

Pozdrav svima!
Jel moze neko od administratora da mi kaze zasto ne mogu dobiti sms tipove sa servisa,ukucao sam tip3 i poslao na 6286 ali mi se vraca poruka sa tekstom nepoznata komanda,inace sam iz srbije.pozdrav

Edited by sakiboy, 20 February 2010 - 12:26 AM.

#13 Palermo

Palermo

*****VIP ČLAN*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16,382 posts

Posted 20 February 2010 - 09:18 AM

Pozdrav svima!
Jel moze neko od administratora da mi kaze zasto ne mogu dobiti sms tipove sa servisa,ukucao sam tip3 i poslao na 6286 ali mi se vraca poruka sa tekstom nepoznata komanda,inace sam iz srbije.pozdrav

Koliko sam obavešten ima problema sa Telekomom Srbija i Legy radi na tome da se to reši.

#14 sakiboy

sakiboy

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 20 February 2010 - 12:05 PM

Koliko sam obavešten ima problema sa Telekomom Srbija i Legy radi na tome da se to reši.

ja sam na VIP-u

#15 Gandalf

Gandalf

*****VIP ÄŚLAN*****

• Super Moderator
  • 11,391 posts

Posted 20 February 2010 - 01:31 PM

Opet ima problema u radu Foruma. Kad se u natjecanju ostavi tip s imenom kladionice dobiju se čudni hijeroglifi i ime kladionice se pretvori u url link... :jelen:

...i 'ko zna gde je?

#16 Palermo

Palermo

*****VIP ČLAN*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16,382 posts

Posted 20 February 2010 - 02:19 PM

ja sam na VIP-u

To nema veze, sve ide preko Telekoma.

Opet ima problema u radu Foruma. Kad se u natjecanju ostavi tip s imenom kladionice dobiju se čudni hijeroglifi i ime kladionice se pretvori u url link... :jelen:

Videćemo sa Pekxom.

#17 Guest_neznalica_*

Guest_neznalica_*
  • Guests

Posted 21 February 2010 - 07:55 AM

Mislim da imate viruse na sajtu.Svaki put kad otvorim Vasu stranicu moram delete 2 virusa. :jelen:

#18 Palermo

Palermo

*****VIP ČLAN*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16,382 posts

Posted 21 February 2010 - 04:03 PM

Mislim da imate viruse na sajtu.Svaki put kad otvorim Vasu stranicu moram delete 2 virusa. :jelen:

Proveri svoj računar :bye1:

#19 Gandalf

Gandalf

*****VIP ÄŚLAN*****

• Super Moderator
  • 11,391 posts

Posted 21 February 2010 - 10:53 PM

Kad hoću otvoriti novi topic u ST natjecanju i prekopirati onaj prvi post u njega javlja mi slijedeću grešku:
You are not allowed to use that image extension on this board. :jelen:

...i 'ko zna gde je?

#20 Guzstav

Guzstav

*SD limač*

• Members
  • PipPip
  • 103 posts

Posted 22 February 2010 - 01:59 AM

Sa svog imena-nicka na vrhu stranice ne možeš doć do Privatne poruke (PM) jer ga u cjelom prekriva reklama(banner) za E xpekt:Molim za rješenje.Hvala!

Edited by Guzstav, 22 February 2010 - 02:03 AM.

1 član/ova prati temu

0 members, 1 guests, 0 anonymous users