Jump to content

Registrirajte se, kako bi mogli čitati i pisati po cijelom forumu. Postanite dio najuspješnije kladioničarske ekipe i već danas počnite zarađivati!

Photo

Siguran dobitak

• Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 eeddiiee

eeddiiee

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 11 February 2009 - 02:08 PM

Da se prvo prestavim ovdje sam novi..vec se dugo kladim..kada se uzme,tu sam negdje na pozitivnoj nuli..uvijek sam trazio razne taktike i mislio sam da ne postoji siguran dobitak..ovdje sam doso kako bi to samo malo jos doradio..jer trebam odgvore na par pitanja

Pokusat cu vam objasniti kako je to zamisljeno..evo ovako..za pocetak trebamo odabrati 2 kladionice jedna je betfair online kladionica koja u svojoj ponudi ima LAY X (to znaci da se taj ishod nece dogoditi na toj utakmici u ovom je slucaju da nece biti odigran x)..a drugu kladionicu mozete uzeti po izboru..

i sada u kladionici 1.(batfair) igramo lay x di je koeficjent preko 3.0(takvih je parova dnevno eventualno 3-5)..a u onoj drugoj kladionici nadete taj isti par na kojem je na x keficjent isto preko 3.0..ako me razumijete u svakom slucaju dobiva te..

pa sada imam par pitanja za one koji se klade na betfairu..jel se moze dobitak podignuti nakon jedne oklada ili se mora uloziti sav dobitak 3 puta na par kojemu je koeficjent vec od 2.00 ili tako slicno..

jer u tome je problem tj. nije za nekog ko ima 2000kn u depu...ide primjer

za primjer cu uzeti danasnji medunarodni nogomet..uzet cu par panjolska-Engleska

Betfair
panjolska-Engleska
tip: LAY X
koef: 3.25
ulog: 10eura
dobitak: 32,5 eura

Super sport
panjolska-Engleska
tip: X
koef: 3.10
dobitak: 29,5 eura

UKUPNO JE ULOENO 20 EURA A DOBITAK JE 30 EURA,ZARADA 10EURA

PROBLEM je sto ta betfair nije prava kladionica nego je to stranica koja udruzuje kladionicare da se klade jedni protiv drugih..pa je problem kada napravite tu svoju ponudu morate cekati da ju neko prihvati..ako ju ne prihvati vi naravno ne uplacujete u supersport ovaj drugi lsitic..

nadam se da sam pokuso koliko toliko pomoci i objasniti i nadam se da cu ja dobiti odgvor na svoja 2 pitanja..

ako neko vec to igra neka se javi..pa nam pomogne

ISPRICAVAM SE ZA PRAVOPISNE I GRAMATICKE GRESKE :D

Edited by eeddiiee, 11 February 2009 - 02:09 PM.

#2 poletnik

poletnik

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 46 posts

Posted 11 February 2009 - 02:58 PM

Problemčič ti je ovdje:

Betfair
panjolska-Engleska
dobitak: 32,5 eura Dobitak : 10

Da bi napravio ovo ta ti misli LAY kvota mora ti biti nia nego BACK kvota primjer:

Betfair
panjolska-Engleska
Dobitak : 10

???
panjolska-Engleska
tip: X
koef: 3.50
ulog: 9.28 eura
dobitak: 32.5 eura

I skupni profit : 0.67 :bleh: premalo...
Vplačanih listkov : 6
Dobitnih listkov : 2
Procent : 33 %

Statistika za leto 2007...

#3 -Mozak-

-Mozak-

*SD limač*

• Members
  • PipPip
  • 156 posts

Posted 11 February 2009 - 08:31 PM

bas i neznas puno za nekog tko se dugo kladi hehe.... nego registriraj se ti na betbrain i uzmi pretplatu i oni ce ti nac na stotine takvih surebet prilika... moras imat minimalno 10 000kn za kladenje ako mislis iole zaradit nesta.... a kad krenes auuu sto problema oko transakcija novca jer nakon oklade sav novac ti ostane na racunu jedne kladionice jbg... i inace ako mislis se kladit na taj nacin da napravis lay pa onda back na isti tip onda trazi lay na male kvote jer kad stavis lay sa velikom kvotom moras imat puno para na betfairu u slucaju da izgubis.... to ti se isplati jedino da nadjes isti tip i napravis lay npr na 1.40 pa onda back na 1.90 i zaboravi na zemaljske kladionice.. MT pojede skoro cijeli profit od surebeta.... pozz

Edited by -Mozak-, 11 February 2009 - 08:33 PM.

Bolje i 18cm u ruci nego crnac na grani!

#4 pegl@

pegl@

**SD pionir**

• Members
  • PipPipPip
  • 560 posts

Posted 16 February 2009 - 06:36 PM

Moj savjet ti je da se ostavi nogometa i bilo čega to ima 3 moguća ishoda. Dakle uzmi naprimjer hendikep u tenisu. Vrlo često su granice iste kao i na ostalim kladionicama . Bwin primjerice ima tečaje 1.9 - 1.9. Na betfairu vrlo često to nije izjednačeno i uglavnom uspijem izvući koef. preko 2.1 na jednu opciju. Dakle postavi 2.15 recimo i čeka da ti netko prihvati(fishing). Nakon to se to dogodi brani suprotno na bwinu. Naravno isplati se samo ukoliko igra za veću lovu. Loa stvar je to bwin ponekad mijenja koef. pa to moe stvoriti problem. Ali tada se na betfairu često da pokriti ulog na suprotno tako da ostane na nuli ili u zanemarivom minusu. Jo jedan vrlo dobar način bi bio raditi lay na koef. koji su nerealno niski. Primjerice favoriti poput Nadala i Feđe su redovito dosta nisko. Lay na 1.02 i bet na 1.03 je 1% profita na ukupni ulog koji je dosta visok nakon branjenja a rizik (svota za izgubiti) iznimno mali . Dakle ukoliko je protivnik dobar server i očekuje da će zadrati sljedeća dva servisa radi lay i tokom tog perioda koef. će narasti bar za taj 0.01 a često i vie... Ima jako puno opcija ali u svakom slučaju treba dobro paziti na to se kladi (dakle poznavanje sporta pa rekao bih i gledanje meča uivo je skoro pa obavezno) i imati dobar MM kojeg se treba striktno drati !

#5 Guest_eurohockey_*

Guest_eurohockey_*
  • Guests

Posted 17 February 2009 - 08:39 AM

SureBet je najsigurnije vid klađenje,za takav vid klađenja da zaradis npr.mjesecno jedno 3-5 tisuca eura moras imati minimalnu banku 100 tisuca eura jer cisti profit na takav vid klađenja krece se od 1.5% do maximalnih 2.5%.Moras imati otovorene racune najmanje na 20 vise internet kladionica,odmah kad se postave ponude sve to na brzinu uplatiti,imati prave stranice koje prate samo susrebeting itd.Malo tko od vas za sve to ima uvijete.Godinu dana kladio sam se surebeting ali to iziskuje puno vremena,24 sata uz internet itd.Osim toga vida klađenja drugaciji sistem ili 100% sistem nepostoji u klađenju.Zadnje tri godine sistem koji 99% prakticiram u klađenju je livebetting i to samo na golove+0.5 ili +1.5 itd.Sve ovisi dali takvu utakmicu mogu gledati u zivo na TV ili ne.Mogu reci da u tri godine klađenja na stotine parova koje sam uplatio imao sam samo jedan kiks na +1.5 golova ali i tom vidu klađenja treba se maximalno posvetiti,pratiti određene lige a dosta puta tu prevagne iskustvo,filing i kad se prati neka utakmica u zivo tenutak osjecaja kad bi mogao pasti gol i izvrsiti uplatu.Na kraju u svakom biznisu treba imati kapital pa tako u klađenju,klađenje u danansje vrijeme je jedan veliki biznis ali u svemu tome najvise zarađuju vlasnici klaidonica,određeni pojedinci koji svemu otme imaju svoje prste a posebno u tenisu,a najmanje zarađuju obicni kladionicari-smrtinci. :jelen: :jelen:

Edited by eurohockey, 17 February 2009 - 08:49 AM.

#6 -Mozak-

-Mozak-

*SD limač*

• Members
  • PipPip
  • 156 posts

Posted 17 February 2009 - 09:37 PM

jedini siguran dobitak je kad znas stvari ispod pulta...dojave...
surebet me vec polako zivcira... kad sve troskove zbrojim i oduzmem jedva da sam zaradio ista... dobro,, tek sam poceo pa valjda ce bit bolje..
puno mi profita pojede pretplata na betbrain... majku im 150E uzimaju al zato surebetova kolko oces... i netreba bit regan na 20 kladionica.. ja sam na 4 i to je previse.... al bwin je stvarno shit, poniste okladu bez razloga....

evo vam moje iskustvo sa dojavama... svi ovi blogeri i smradovi koji prodaju dojave su obicni lazovi.... neki dan sam popusio 1000kn jer sam pratio jednog...bio je dobar a kad sam uplatio bas tad je moro zajebat.... sutra cu stavit sliku listica... ode mi mojih 1000 kn jbg greske se placaju :cheer:
Bolje i 18cm u ruci nego crnac na grani!

#7 lopina

lopina

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 29 April 2010 - 06:54 PM

Back / lay ili back/back hedganje volim koristiti na utakmicama favorita,npr.Barcelona Villareal,sada.Svima je poznato da koefi na utakmice sa izrazitim favoritima padaju kako se približava tekma jer se kladionice moraju štititi od prevelike uplate na favorita.
Kako kod niskolikvidnih oklada,kaj ove nisu problem može biti da ne uspijete prodati tip idete početkom tjedna na LAY,a krajem na back ili kladionicu.Razlike obično budu dovoljno velike da se zaradi i sa manjim novcima,ali je problem kako gore piše kaj vam lova ostaje vezana na računima on line kladionica dulje vrijeme.

Kako koef na favorita od recimo utorka do subote pada,tako onaj na autsajdera raste,pa možete recimo u utorak kupiti(back) koef na favorita,a u subotu prije tekme nakon kaj koef padne ga prodati(lay) ili kupiti x2 koji ekvivalentno poraste.Jedino morate paziti na isplativost i uračunati provizije te kladioničarsku marginu da ne upadnete u rupu!

Promjene koeficijenata

#8 cfcpfc

cfcpfc

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 68 posts

Posted 07 May 2010 - 10:45 PM

Moj savjet ti je da se ostavi nogometa i bilo čega to ima 3 moguća ishoda. Dakle uzmi naprimjer hendikep u tenisu. Vrlo često su granice iste kao i na ostalim kladionicama . Bwin primjerice ima tečaje 1.9 - 1.9. Na betfairu vrlo često to nije izjednačeno i uglavnom uspijem izvući koef. preko 2.1 na jednu opciju. Dakle postavi 2.15 recimo i čeka da ti netko prihvati(fishing). Nakon to se to dogodi brani suprotno na bwinu. Naravno isplati se samo ukoliko igra za veću lovu. Loa stvar je to bwin ponekad mijenja koef. pa to moe stvoriti problem. Ali tada se na betfairu često da pokriti ulog na suprotno tako da ostane na nuli ili u zanemarivom minusu. Jo jedan vrlo dobar način bi bio raditi lay na koef. koji su nerealno niski. Primjerice favoriti poput Nadala i Feđe su redovito dosta nisko. Lay na 1.02 i bet na 1.03 je 1% profita na ukupni ulog koji je dosta visok nakon branjenja a rizik (svota za izgubiti) iznimno mali . Dakle ukoliko je protivnik dobar server i očekuje da će zadrati sljedeća dva servisa radi lay i tokom tog perioda koef. će narasti bar za taj 0.01 a često i vie... Ima jako puno opcija ali u svakom slučaju treba dobro paziti na to se kladi (dakle poznavanje sporta pa rekao bih i gledanje meča uivo je skoro pa obavezno) i imati dobar MM kojeg se treba striktno drati !

Moze se reci i da fudbal ima 2 znaka - znak na koji igramo i "onaj drugi" (igram na -0.5 a drugi je gost +0.5)... opet jeste teze igrati fudbal jer ga sada manje vise svi dobro prate, greske su retke, value nije lako naci jer bookmakeri su takodje experti...

PS -Mozak- pa jebem mu sta ti je trebalo da kupujes dojavu? 99.99% dojava po internetu su ili obicni tipovi ili u boljim slucajevima neki insideri... prave dojave se nalaze samo na nekim closedima (i tu ih ima retko, a kada ih ima onda su iz neke leve lige gde je mali limit, recimo u lokalu na 200 dinara i to cesto mora i da vezes)...
CHELSEA FC
PARTIZAN BEOGRAD

#9 Bane

Bane

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3,535 posts

Posted 16 May 2010 - 01:14 PM

Pokusat cu vam objasniti kako je to zamisljeno..evo ovako..za pocetak trebamo odabrati 2 kladionice jedna je betfair online kladionica koja u svojoj ponudi ima LAY X (to znaci da se taj ishod nece dogoditi na toj utakmici u ovom je slucaju da nece biti odigran x)..a drugu kladionicu mozete uzeti po izboru..

i sada u kladionici 1.(batfair) igramo lay x di je koeficjent preko 3.0(takvih je parova dnevno eventualno 3-5)..a u onoj drugoj kladionici nadete taj isti par na kojem je na x keficjent isto preko 3.0..ako me razumijete u svakom slucaju dobiva te..

Ja nisam se sureo sa ovim tipom i vrstom opklade kao sto je LAY X, ali logicki iz ovoga posta mi nesto ovde nije u redu. Ako je LaY X tip koji je dobitan samo da se nedogodi X na utakmici, to je onda u prevodu opklada dupla sansa 12, tako da ne znam ovde o cemu se radi, tu ne moze biti koeficijent ni blizu 3, a kamoli preko 3 :wacko:

#10 Legy

Legy

*****SD prvotimac*****

• Root Admin
  • 37,222 posts

Posted 17 May 2010 - 07:07 PM

btw. ukoliko ste se odlučili kladit putem BetFair-a ne propustite uzet Specijalan BONUS dobrodolice :vishenka:
CHEERS!

#11 Guest_MUJO_*

Guest_MUJO_*
  • Guests

Posted 20 June 2010 - 10:00 AM

:dance3:

Edited by MUJO, 26 June 2010 - 08:15 AM.

#12 Guest_MUJO_*

Guest_MUJO_*
  • Guests

Posted 20 June 2010 - 10:11 AM

;)

#13 Guest_MUJO_*

Guest_MUJO_*
  • Guests

Posted 20 June 2010 - 02:32 PM

:naughty:

#14 Guest_MUJO_*

Guest_MUJO_*
  • Guests

Posted 21 June 2010 - 09:07 AM

:bye1:

Edited by MUJO, 26 June 2010 - 08:14 AM.

#15 lmfao1

lmfao1

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 12 January 2014 - 02:35 PM

Ja bi se nadovezao na sureboetove i tu temu... Recimo to ovako, našao sam rupu u tome svemu, u kratkom periodu što sam pratio tu shemu najveći dobitak na jednom surebetu je bio 500kn na uloženih 10 000kn, a inače je uglavnom od 100-300kn po okladi. Shema je jednostavna korisit se pinnacle sports kladionica i naše lokalne klade.

Sad mene zanima samo jedna stvar, uplate/isplate... Kako se pare daju vrtit da se uzima najmanje provizije jer naravno svaka uplata tipa 5000kn na pinnacle mora otić 1-2% iznosa ovisno preko čega se uplačuje, pa sad mene zanima što je najbolje i gdje se najamnje gubi? Visa, i te kartice, moneybookers, netteler...?? Stvar je što ja imam samo 10 000kn i to bi se moralo svaki puta vrtit pa sad.... ne znam dal bi izvuako profita i dal uopće pinnacle dozvoljava uplata/isplate svaki dan iako se hvale da su prihvaćaju arbitražno klađenje :)

#16 bubici10

bubici10

*****SD prvotimac*****

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,723 posts

Posted 14 January 2014 - 05:43 AM

Moneybookers nema proviziju na uplate i isplate na kladionice.

#17 lmfao1

lmfao1

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 15 January 2014 - 11:48 AM

ok, to sam shvatio, a razlika u tečaju kada se uplaćuje odnese kolike pare na recimo 5000kn?

#18 nlobor

nlobor

***SD kadet***

• Members
  • PipPipPipPip
  • 233 posts

Posted 16 January 2014 - 04:31 PM

Pinnacle ti dozvoljava samo jedno povlačenje novaca bez provizije mjesečno, svako drugo povlačenje u tekučem mjesecu uzima ti proviziju

#19 pomocokosurebeta

pomocokosurebeta

Novi SD igrač

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 05 November 2014 - 09:22 PM

Cao,zanima me sledece:

1)Imam negde oko 1000e,da li je to dovoljno za arbitage kladjenje,i da li postoji mogucnost da izgubim te pare,jer mi se bas i ne bacaju posto sam student i trenutno ne mogu da nadjem posao zbog prevelikih obaveza na fakultetu -.-

2)Recimo da igram u 4 kladionice,betfair trenutno ne bi igrao jer ne kontam celu proceduru,ali recimo pinacale,888,18bet,ili jos neku,(ovo su samo primeri),Koliko mi je vremena dnevno potrebno kako bi ostvario neki profit od bar 5-6 eura dnevno? Koliko moram da provedem za netom,jer ako mi je potrebno vise od 3-4 sata,trenutno nemam to vreme zbog 8-casovnih predavanja na faxu...

3)Posto bi te pare koje imam samo obrtao do recimo sledece godine,koliko je moguce ostvarivati dobar profit i,da li postoji neki gubitak nakon podizanja profita posle odredjenog vremenskog perioda? 

Najbitnije od svega mi je da mi neko kaze iz iskustva da li je to uopste isplativo i koliko je isplativo,jer stvarno nisam u mogucnosti da bacam 1000e posto sam trenutno ne zaposlen,a opet bi voleo da se te pare nekako obrcu,pa da za godinu dana na tih 1000 napravim bar jos kojih par stotina evra :)) Srdacan pozdrav,hvala :)

#20 vu-looser

vu-looser

**** Priceless ****

• Moderator
  • 4,108 posts

Posted 06 November 2014 - 11:27 AM

1. nije dovoljno, postoji mogućnost da izgubiš ako ne stigneš pravovremeno reagirati.

2. potrebno je imati više kladionica jer nikad ne znaš u kojim kladionicama ćeš moći raditi SB. Potrebno je jako puno vremena jer nitko neće čekati na tebe da ti uplatiš pa da oni promjene tečaj. 3-4 sata su ok da uhvatiš MOŽDA jedan SB od 2-3% (ako i toliko)

3. Ovisi koliki ROI i yield imaš. Nije jednostavno i ne preporučujem ti to raditi ako nemaš vremena i mogućnost igranja na više kladionica.

0 član/ova prati temu

0 members, 0 guests, 0 anonymous users